پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1387/11/12 11:57:00
سرویس سیاسی
سی‌ سال حکومت اسلامی (2)

نماینده سراب: همراهی مردم با انقلاب مهمترین دستاورد سی ساله نظام

مجید نصیرپور نماینده سراب همراهی مردم با انقلاب را مهمترین دستاورد نظام جمهوری اسلامی ایران طی سی سال گذشته دانست.

وی که روز شنبه با خبرنگار خانه ملت سخن می‌گفت افزود: مردم طی این سال‌ها بدون هیچ فاصله و درنگی با انقلاب همراهی کردند به نحوی که انقلاب ما یک نمونه و الگو برای جهانیان شد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد: پیروزی انقلاب یک نعمت بزرگ بود که در پی مجاهدت و تلاش بی نظیر مردم به رهبری امام خمینی (ره) محقق شد.

وی در ارتباط با مهمترین آرمان انقلاب گفت: عمده هدف امام (ره) و انقلابیون، استقلال و کنار زدن سیطره بیگانگان و وابستگان به آنها بود.

نصیرپور افزود: روند این استقلال طلبی هر روز چهره جدیدی به خودش گرفت به نحوی که امروز ما می‌توانیم نسبت به وضع موجود ابراز رضایت کنیم.

نماینده سراب خاطرنشان کرد: امروز پس از پشت سر گذاشتن 30 سال از پیروزی انقلاب می‌توانیم بگوییم علی رغم فشارها و دسیسه‌های قدرت‌های بزرگ انقلاب ما از گلوگاه‌ها و فشارها عبور کرده و موقعیت خودش را بیش از پیش تثبیت نموده است.

نماینده سراب در پاسخ به این سوال که موانع و چالش‌های پیش روی انقلاب از نظر شما چیست؟ گفت: چالش‌های امروز با تحولاتی که در عرصه بین الملل به وقوع پیوسته چهره جدیدی به خود گرفته است.

وی افزود: جهانی شدن یکی از موضوعاتی است که ما باید در برخورد با آن به صورت مسلط  و فعال برخورد کنیم به نحوی که با حفظ عزت بتوانیم بدون کمک گرفتن از جامعه جهانی حرکت خود را به سمت توسعه به صورت پایدار شاهد باشیم.

وی تصریح کرد: برای دستیابی به  این هدف لازم است تا با تعامل مثبت با کشورهای دنیا، رعایت عزت، حکمت و مصلحت را در لایه‌های مختلف طراحی و حفظ کنیم. از تعداد کشورهای پیش رو بکاهیم و بر تعداد کشورهای پشت سر  باقی بیفزاییم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet