هدر موبایل
1392/06/01 13:10:08
سرویس دیگر رسانه‌ها
علی‌لو:

مسئولان به شایعات ورود خودروهای آمریکایی خاتمه دهند

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از خودروسازان مجلس با بیان اینکه شایعات در خصوص واردات خودروهای آمریکایی به کشور مربوط به دولت گذشته است از مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت و گمرک خواست تا با اطلاع رسانی مناسب به این شایعات خاتمه دهند.
مسئولان به شایعات ورود خودروهای آمریکایی خاتمه دهند رئیس کمیته تحقیق و تفحص از خودروسازان مجلس با بیان اینکه شایعات در خصوص واردات خودروهای آمریکایی به کشور مربوط به دولت گذشته است از مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت و گمرک خواست تا با اطلاع رسانی مناسب به این شایعات خاتمه دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/44456.jpg مسئولان,به,شایعات,ورود,خودروهای,آمریکایی,خاتمه,دهند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علی علیلو عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به اخبار و شایعاتی مبنی بر ورود خودروهای کارکرده آمریکایی به کشور اظهارداشت:از مسئولان مربوطه در وزارت صنایع و گمرک می خواهیم که به این شایعات خاتمه دهند.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از خودروسازان مجلس افزود: اگر این شایعات حقیقت دارد دولت اطلاع‌رسانی درست انجام دهد و اگر این موضوع صحت ندارد تکذیب و ادله لازم برای روشن شدن افکار عمومی مطرح شود تا رسانه ها دیگر در این خصوص حاشیه سازی نکنند.

وی با بیان اینکه اگر خودروهای آمریکایی به صورت غیرقانونی وارد کشور شده‌اند گفت: مسئولان مربوطه در این خصوص برای مردم شفاف سازی کنند و بعد از برخوردهای قضایی اطلاع رسانی کافی را به جامعه داشته باشند.

به گزارش مهر،علی لو با بیان اینکه این شایعات از حدود یک ماه پیش در برخی رسانه ها مطرح شده و به دولت گذشته مربوط می‌شود، گفت: از مسئولان مربوطه در دولت جدید می‌خواهیم تا ضمن بررسی این موضوع اطلاع رسانی و روشنگری لازم را داشته باشند تا این گونه شایعات دامنگیر دولت جدید نشود چرا که برخی قصد دارند تا این دولت را در ابتدای کار با مشکل مواجه کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet