هدر موبایل
1392/06/11 11:42:21
سرویس سیاسی
محمدصالح جوکار:

مردم عراق بی‌صبرانه خواهان مجازات گروهک منافقین هستند

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه مردم عراق بی‌صبرانه خواهان مجازات گروهک منافقین هستند، گفت: صبر و تحمل مردم عراق دیگر به پایان رسیده است.
مردم عراق بی‌صبرانه خواهان مجازات گروهک منافقین هستند عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه مردم عراق بی‌صبرانه خواهان مجازات گروهک منافقین هستند، گفت: صبر و تحمل مردم عراق دیگر به پایان رسیده است. https://cdn.icana.ir/d/019/43090.jpg مردم,عراق,بی‌صبرانه,خواهان,مجازات,گروهک,منافقین,هستند Icana

محمدصالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حمله مردم خشمگین عراق به پادگان اشرف و به هلاکت رسیدن حدود 20 نفر از منافقین، گفت: این موضوع نشان‌دهنده این است که صبر و تحمل مردم عراق دیگر به پایان رسیده و آن‌ها به طور جدی خواستار اخراج باقی مانده اعضای این گروهک از سرزمین خود هستند.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه عملکرد جنایتکارانه منافقین در دوران صدام به طور کامل برای مردم  عراق مشخص و آشکار است، افزود: متأسفانه این گروهک از هیچ جنایتی در این کشور کوتاهی نکرد، از این رو بسیار طبیعی است که مردم عراق خواستار مجازات یا اخراج این گروهک باشند.

وی با تأکید بر اینکه مردم زخم خورده عراق در شرایط کنونی نمی‌توانند نفرت خود را از گروهک منافقین پنهان کنند، تصریح کرد: از این‌رو با حمله به پادگان اشرف به‌دنبال پاک کردن منطقه از لوث وجود اشرار و جنایتکاران هستند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه مردم عراق به‌دنبال انتقام‌گیری از گروهک منافقین هستند، یادآور شد: با توجه به نفرت مردم از این گروهک، باید باز هم شاهد حمله مردم به پادگان اشرف باشیم، چون این گروهک باید تاوان کشتارها و نسل‌کشی‌های خود در عراق را بدهد.

جوکار با اعلام اینکه به طور حتم تاریخ مصرف گروهک منافقین در جهان به پایان رسیده است، گفت: هم‌اکنون شاهد هستیم که سرکردگان این گروهک به بیچارگی و دریوزگی افتاده و حتی خواستار کمک و پناهندگی از رژیم صهیونیستی شدند.

وی با بیان اینکه امروز منافقین در سراسر دنیا مورد نفرت مردم هستند، افزود: منافقین هم اکنون هویت مشخصی در دنیا نداشته و گریه مادر شهیدان دامنگیر این گروهک و اعضای آن شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به شهادت تعداد زیادی از مردم عراق به دست گروهک تروریستی منافقین، یادآور شد: اخراج این گروهک به دست دولت نوری المالکی از اردوگاه اشرف خواسته و مورد حمایت مردم عراق است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet