هدر موبایل
1387/11/13 15:25:00
سرویس سیاسی

مجمع نمایندگان استان خوزستان با وزیر کشور دیدار می‌کنند

"شریف حسینی" اظهار داشت: به دلیل انتشار خبری مبنی بر احتمال تغییر ۱۲ نفر از فرمانداران استان خوزستان، مجمع نمایندگان این استان طی دیداری با وزیر کشور، این موضوع را بررسی خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، وی که در حاشیه جلسه علنی روز یکشنبه و در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت،  افزود: هدف از این دیدار پیگیری علت تغییر این فرمانداران در آستانه انتخابات ریاست جمهوری است.

نماینده خوزستان تصریح کرد: از آنجا که این اقدام بدون اطلاع و هماهنگی نمایندگان استان صورت می گیرد، می خواهیم علت آن را از وزیر کشور جویا شویم.

حسینی با بیان اینکه چند روز پیش از احتمال این تغییرات مطلع شدیم، گفت: همان زمان درخواست ملاقات با وزیر کشور را مطرح کردیم اما متاسفانه توجهی به آن نشد و بنا به دلایلی این جلسه به زمان دیگری موکول شد.

وی یادآور شد: البته مطلع شدیم که احکام تغییر این فرمانداران نیز در شرف صدور است به همین دلیل پس از جلسه علنی امروز طی دیداری به رئیس مجلس به بررسی این موضوع پرداختیم، رئیس مجلس هم طی یک تماس تلفنی قرار ملاقات با وی را ترتیب داد.

نماینده خوزستان اظهار داشت: این دیدار روز سه شنبه هفته جاری برگزار می شود که در این جلسه دلیل این تغییرات و عدم هماهنگی با نمایندگان استان را جویا خواهیم شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet