پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1387/11/13 15:34:00
سرویس صحن

تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجتماعی کشور

"حسن غفوری فرد" تذکرات کتبی جلسه علنی روز یکشنبه نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،  جزییات تذکرات قرائت شده به این شرح است:

- تذکر مصطفی کواکبیان نماینده سمنان به رئیس جمهور در خصوص صدور دستور به مسئولین تربیت بدنی برای پرهز از مقابله با برنامه 90 سازمان صدا و سیما.

- تذکر حسینی نماینده قروه و دهکلا به رئیس جمهور در خصوص دستور رسیدگی به علت مداخله معاون اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور در امور رسانه و تهدید خبرنگاران.

- تذکر محمد یاری نماینده تاش به رئیس جمهور در خصوص دستور قرار دادن طرح های مصوب سفر استانی وی به گیلان در لیست طرح های بودجه سال 88.

- تذکر اکبریان نماینده کرج به وزیر راه ترابری در خصوص عملیاتی نمودن ادامه بزرگراه شهید همت به کرج.

- تذکرات جعفری نماینده بهار و کبو در آهنگ به وزیر آموزش و پرورش در خصوص اعلام علت عدم گاز رسانی به مدارس بویژه در روستاها و به وزیر اقتصادی در مورد اعلام علت ممانعت بانکها و ابلاغ اعتبارات مقاومت سازی در روستاها.

- تذکر ترابی نماینده شهر کرد به وزیر امور اقتصاد و دارایی در خصوص رسیدگی به علت عدم قبول اسناد واگذاری منابع طبیعی و قبول اراضی توسط بانکها بعنوان وثیقه از کشاورزان و تولید کنندگان.

- تذکر مهدی مفتح نماینده رزن به وزیر جهاد و کشاورزی در خصوص تسریع در خرید سیب زمینی کشاورزان شهرستان رزن.

- تذکر مقیمی نماینده بهشر به وزیر کشور در خصوص اعلام علت برکناری بخشدار منطقه شهرستان بهشر.

- تذکر رحیمی نسب نماینده خرم آباد به وزیر صنایع و معادن در خصوص رسیدگی به علت رشد منفی بالای صنعت لرستان به علت سوء تدبیر مدیران صنایع استان.

- تذکر سنایی نماینده نهاوند به وزیر نفت در خصوص ضرورت اتمام گاز رسانی به روستاهای نهاوند.

- تذکر علیخانی نماینده قزوین به وزیر نفت در خصوص تسریع در اجرای مصوبه 15/12/84 هیات وزیران در خصوص تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان پیمانکاری به قرارداد کار معین برای شرکت گاز استان قزوین و همچنین تامین اعتبار و تسهیل در گاز رسانی به روستاهای این استان.

- تذکر به رئیس جمهور در مورد رسیدگی به وضعیت سوء مدیریت در شرکت فرنخ و تسریع در پرداخت حقوق و مزایا و مطالبات معوقه کارگران.

- تذکرات کرمی نماینده سنندج به رئیس جمهور در خصوص دستور پرداخت بدهی 2 هزار میلیارد تومانی دولت به سازمان بازنشستگی کشور و به وزیر بهداشت در مورد لزوم تسریع در جبران کسری اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی کردستان.

- تذکرات حسینی صدر نماینده خوی به وزیر بهداشت در خصوص لزوم برخورد برخی از پزشکان که وجوه اضافی و غیر قانونی از بیماران دریافت می نمایند و به وزیر صنایع و معادن در مورد لزوم کنترل و نظارت بر واردات دستگاههای صنعت با تعرفه کم گمرکی و به وزیر جهاد و کشاورزی در خصوص لزوم اجرای مصوبات سفر استانی دولت در بخش کشاورزی شهرستان خوی .

- تذکرات طاهرخانی نماینده تاکستان به وزیر جهاد و کشاورزی در خصوص رسیدگی به وضعیت کشاورزان و باغداران آسیب دیده از خشکسالی و سرمازدگی شهرستان تاکستان و به رئیس جمهور در مورد دستور تسریع در رفع مشکلات کارخانجات استان قزوین.

- تذکرات شجاعی کیاسری نماینده ساری به رئیس جمهور در خصوص تسریع در اجرایی شدن اصل 44 قانون اساسی و به وزیر راه ترابری در مورد افزایش بودجه احداث و آسفالت راههای روستایی شهرستان ساری.

- تذکرات یوسف نژاد نماینده ساری به وزیر راه ترابری در خصوص تامین اعتبار برای تجهیز وسایل مورد نیاز فرودگاه بین المللی ساری و به رئیس جمهور در مورد صدور دستور اجرایی نمودن مصوبه سفر دوم هیات دولت به استان مازنداران در خصوص جاده بابلسر- نکا از مسیر فرح آباد ساری.

- تذکر تامینی لیچانی نماینده رشت به رئیس جمهور و وزیر بازرگانی در مورد دستور جلوگیری از کاهش قیمت برنج و متضرر شدن کشاورزان.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet