هدر موبایل
1386/06/25 17:31:00
سرویس اقتصادی

ندیمی: اقتصاد را در آینده جز با بازنگری اصل 44 نمی توان اداره کرد

ایرج ندیمی در موافقت با لایحه اصل ۴۴ قانون اساسی گفت: عرصه کاملا برای بخش خصوصی و تعاونی در قانون اساسی بسته شده است و این موضوع نزدیک به ۴۰ سال آثاری در اقتصاد ما ایجاد کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،عضو کمیسیون اقتصادی گفت: ما در آینده باید در نظام اقتصادیمان بازنگری کنیم. اقتصاد را در آینده جز با بازنگری اصل 44 قانون اساسی نمی توان اداره کرد.

وی ضمن بیان این مطلب که در اقتصاد دولتی فرصت ها برابر نیست گفت: موانع خصوصی سازی عدم رغبت است و قدرت در دست دولت است. در چنین شرایطی نمی توان کشور را اداره کرد. باید این راه را نیز عاقلانه برویم.

نماینده لاهیجان گفت: اگر خدای ناکرده رشد قیمت نفت یک توطئه باشد برای به زانو درآوردن کشورهای انقلابی چه باید کرد؟ احتمال این توطئه وجود دارد. توهم نیست آنها می خواهند با این رشد بادکنکی ما را بدهکار کنند.

وی تصریح کرد: نکند خدای ناکرده به اسم اصل 44 مجددا دولتی ها بیایند. اگر دولتی ها وارد شوند دیگر خارج نخواهند شد، بگذارید کارآمدی دستگاه های اجرایی با دقت اندازه گیری شود.

عضو کمیسیون اقتصادی گفت: در ضرورت این بازنگری تردید نیست، در این تصمیم باید مشاوره و مطالعه را سرلوحه قرار دهیم این یک ضرورت قطعی اقتصاد ایران است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet