ایام محرم 1398
1387/11/13 14:19:00
سرویس صحن
نطق پیش از دستور

نماینده تربت حیدریه هدفمند کردن یارانه‌ها را خواسته‌ای منطقی همگانی دانست

نماینده مردم تربت حیدریه بابیان اینکه هدفمند کردن یارانه‌ها خواسته منطقی همگانی است، خاطرنشان کرد: ولی کیفیت اجرای این طرح قابل تامل است که امیدواریم با همکاری مجلس و تغییر لایحه از فشار روی مردم کم کرد.

"محمدعلی رضایی" سومین ناطق جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی که استکبار نقشه شوم خود را در جهان گسترده و مزدوری را در ایران مامور خونریزی و ایجاد خفقان و تاراج بیت‌المال کرده بود و هر کسی که علیه آمریکا و اسرائیل چیزی می‌گفت، یا باید در سیاه‌چال‌ها و یا برسر دار جان می‌داد، مردی از تبار حسینیان حوزه علمیه فریاد عدالتخواهی را بر مبنای استقرار جمهوری اسلامی سر داد.

وی افزود: چه زیبا مردم قهرمان ایران ندای او را پاسخ گفته و تاحدی پیش رفتند که فریاد کشیدند یا مرگ یا خمینی و با خون سرخ خود حماسه‌‌ای بی‌نظیر بوجود آوردند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: پس از رنج طولانی و هجرت در روز 12بهمن خورشید وجود امام ابرهای تیره ایران را کنار زده و در میان آتش خون به جمع مردم ایران وارد شد.

رضایی ادامه داد: درحالی که برای دنیا باورکردنی نبود، امام شورای انقلاب و سپس دولت موقت را تشکیل داد و شاهد شکل‌گیری نظامی شدیم که امیدی در دل‌های مستضعفان جهان دمید.

وی به لبیک مردم در روز 22 بهمن سال 57 به امام اشاره و خاطرنشان کرد: امام ظلمت را از ملت زدوده و این انقلاب را نقطه امید همه محرومان جهان کرد.

نماینده مردم در ادامه گفت: تا امروز مردم غیور ایران تحت رهبری خلف صالح امام با فداکاری این نظام را حفظ کرده‌اند اگرچه دشمن تمام توان خود را برای براندازی بکار گرفته بود.

رضایی اظهار داشت: تمام تلاش‌های دشمنان از جمله تحریک گروهک‌ها، تقویت لیبرال‌ها و مقدمات کودتا، محاصره اقتصادی و جنگ تحمیلی بود که به دلیل اینکه پایه و اساس انقلاب بر مبنای دین بود، توسط عناصر تربیت شده امام که سنگرداران انقلاب بودند، حفاظت شد.

وی به شاگردان مکتب امام اشاره و تصریح کرد: چقدر خوب شاگردان این مکتب درس را آموختند که در خارج از مرزهای جغرافیایی گروه‌هایی همچون حزب‌الله و حماس بینی اسکتبار جهانی را که در راس آنها آمریکا و فرزند ناخلف آن اسرائیل غاصب بودند را به خاک مالیدند، درود بر حزب‌الله و حماس مخصوصا شیرزنان و مردمان غزه و همه حامیان آنها باد.

این نماینده مجلس به اقدام نخست‌وزیر ترکیه در مقابل رئیس نامشروع رژیم صهیونیستی اشاره کرده و گفت: شایسته است از اقدام به حق نخست وزیر ترکیه در برخورد با رئیس جمهور رژیم صهیونیستی تشکر شود.

رضایی، تربت حیدریه را مظلوم خواند و اظهار داشت: ضمن تشکر از دولت خدمتگذار و عدالت‌خواه، معلوم نیست؛ چرا این شهر مظلوم واقع شده است؛ جاده‌ها حادثه آفرین، فرودگاه و کارخانه فولاد پس از 2 سال از مصوبه دولت نیمه ‌کاره ، بیمارستان فرسوده و بیکاری جوانان خانواده‌ها را فلج کرده است.

وی هدفمند کردن یارانه‌ها را خواسته منطقی همگانی دانست و افزود: از شجاعت رئیس جمهور تشکر می‌کنم ولی کیفیت اجرای این طرح قابل تامل است که امیدواریم با همکاری مجلس و تغییر لایحه از فشار روی مردم کم کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet