شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1387/11/13 19:01:00
سرویس کمیسیون ها
از سوی کمیسیون فرهنگی

هدایت‌خواه و حسینیان به عضویت کمیسیون تلفیق درآمدند

فاطمه رهبر از انتخاب "ستار هدایت خواه" و "روح الله حسینیان" از سوی این کمیسیون برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۳۸۸ کل کشور خبر داد.

نایب رئیس دوم کمیسیون فرهنگی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص جلسه امروز این کمیسیون گفت: در این جلسه گزارش بودجه سال 88 و افزایش یا کاهش آن در بخش فرهنگ و دستگاه‌های فرهنگی و مقایسه آن با بودجه سال87 مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به مظلومیت بخش فرهنگ و تاکید مقام معظم رهبری بر رفع آن مقرر شد زمان  بررسی لایحه بودجه  کمبودهای این بخش  را رفع کنیم و کاری کنیم که فعالیت‌های فرهنگی آنطور که شایسته و بایسته نظام جمهوری اسلامی است،  انجام پذیرد.

رهبر با اشاره به اینکه در آستانه سی امین سالگرد انقلاب اسلامی قرار داریم ادامه داد:  انقلاب ما انقلاب فرهنگی بود لذا باید تا آنجا که میسر است بودجه مناسبی برای دستگاه‌ها بخصوص دستگاه‌هایی که نسبت به سال گذشته کاهش بودجه داشتند در نظر بگیریم.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی خاطر نشان کرد: همچنین در این جلسه رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گزارشی از عملکرد و برنامه‌های این سازمان ارائه کرد.

وی گفت: نمایندگان سوالاتی در خصوص برنامه‌های این سازمان جهت آشنایی بیشتر مطرح کردند و رئیس این سازمان نیز پاسخ داد ولی بدلیل فرصت کم جلسه قرار شد در جلسه دیگری که در این سازمان برگزار خواهد شد، این مباحث مورد بررسی بیشتری قرار گیرد.

نماینده تهران اظهار داشت: "ستار هدایت خواه" و "روح الله حسینیان" جهت عضویت در کمیسیون تلفیق برای رسیدگی به لایحه بودجه سال 88 انتخاب شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet