شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1392/06/24 12:51:00
سرویس سیاسی
جهانگیرزاده:

هیأت پارلمانی ایران هفته آینده به آذربایجان و گرجستان می‌رود

رئیس هیأت ویژه پارلمانی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی‌ مجلس، از سفر این هیأت به دو کشور آذربایجان و گرجستان در هفته آینده خبر داد و گفت: این هیأت ضمن دیدار با مقامات این کشورها، از سفارتخانه‌های ایران بازدید می‌کند.
هیأت پارلمانی ایران هفته آینده به آذربایجان و گرجستان می‌رود رئیس هیأت ویژه پارلمانی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی‌ مجلس، از سفر این هیأت به دو کشور آذربایجان و گرجستان در هفته آینده خبر داد و گفت: این هیأت ضمن دیدار با مقامات این کشورها، از سفارتخانه‌های ایران بازدید می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/43097.jpg هیأت,پارلمانی,ایران,هفته,آینده,به,آذربایجان,و,گرجستان,می‌رود Icana

جواد جهانگیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از سفر هیأت سه نفره پارلمانی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی‌ مجلس به دو کشور آذربایجان و گرجستان خبر داد و گفت:  در این هیأت پارلمانی علاوه بر من، احمد شوهانی و ابراهیم آقامحمدی نیز حضور دارند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه هیأت پارلمانی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی‌ مجلس در روز (دوشنبه 1 مهرماه) به آذربایجان سفر می‌کنند، افزود: ‌این هیأت بعد از بازدید از سفارتخانه ایران در آذربایجان، روز (چهارشنبه 3 مهرماه) به گرجستان سفر کرده و در روز (جمعه 5 مهر ماه) نیز به تهران باز می‌گردند.

وی با تأکید بر اینکه توسعه روابط پارلمانی میان جمهوری اسلامی ایران و گرجستان و آذربایجان در دستور کار هیأت پارلمانی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی‌ مجلس قرار دارد، تصریح کرد: این هیأت ضمن دیدار با مسئولان و مقامات این کشورها، از سفارتخانه‌های ایران در گرجستان و آذربایجان بازدید می‌کند.

رئیس هیأت ویژه پارلمانی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی‌ مجلس، ادامه داد: در این سفر همچنین پیام دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس به رؤسای دو مجالس این دو کشور داده می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet