هدر اصلی
1392/06/24 15:01:45
سرویس سیاسی
آقامحمدی:

BBC با دروغ بزرگ نمی‌تواند مقاومت ملت‌سوریه مقابل تروریست‌ها را مخدوش کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به شکست بی بی سی در انکار پایگاه مردمی دولت اسد، گفت: قطع یقین ملت سوریه در مبارزه با تروریست‌ها عزمی راسخ دارد.
BBC با دروغ بزرگ نمی‌تواند مقاومت ملت‌سوریه مقابل تروریست‌ها را مخدوش کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به شکست بی بی سی در انکار پایگاه مردمی دولت اسد، گفت: قطع یقین ملت سوریه در مبارزه با تروریست‌ها عزمی راسخ دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/43223.jpg BBC,با,دروغ,بزرگ,نمی‌تواند,مقاومت,ملت‌سوریه,مقابل,تروریست‌ها,را,مخدوش,کند Icana

ابراهیم آقامحمدی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به پخش برخی برنامه‌ها از بنگاه سخن پراکنی بی بی سی مبنی بر القای این باور که سپاه پاسداران در سوریه علیه معارضان می جنگد، گفت: شیوه غرب و به خصوص دولت انگلیس همواره جعل واقعیت ها است و دروغ ها را به اندازه ای بزرگ بیان می‌کنند که بعضا خود نیز باور می کنند این دروغ ها حقیقت است.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: مگر ممکن است ملتی علیه دولت خود باشد و دیگری را که متعلق به آن مملکت نیست تایید کند و مجوز ورود به آنها بدهد.

آقامحمدی تصریح کرد: قطع یقین آنچه در سوریه می گذرد، مقاومت ملت سوریه در برابر معارضان و تروریست هایی است که قصد براندازی دولت قانونی سوریه را دارند.

وی ادامه داد: اگر بشار اسد پایگاه مردمی نداشت بسیار زودتر از این ها ساقط شده بود و انحراف اذهان عمومی جهان به این سمت که دولت اسد با حمایت سپاه پاسداران ایران سرپا باقی مانده است ممکن نیست.

آقامحمدی تاکید کرد: خود انگلیس و آمریکا بیگانگان را ساماندهی می کنند و در حال ورود چریک و بسیج کردن انها برای ساقط کردن دولتی هستند که محور مقاومت است لذا رسانه های آن ها برای آن که کار خود را بخواهند توجیه کنند مطرح می کنند که ایران عامل پابرجایی دولت اسد در سوریه است.

وی افزود:انگلیس و آمریکا است که القاعده و سلفی را جمع کرده و بیگانگان را به داخل خاک سوریه آورده است تا محور مقاومت را بشکند و حضور سپاه پاسداران کذب محض است و به حق حتی یک نفر از سپاه پاسداران در سوریه علیه معارضان نمی‌جنگد.

این نماینده مردم در مجلس نهم تصریح کرد: دولت سوریه خود از عهده کار خود بر آمده است و نیازی به حضور نیروهای خارجی ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: بی‌بی‌سی با جنگ روانی در پی برعکس کردن واقعیت سوریه است و افکار جهان را درباره واقعیت های سوریه کور کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet