هدر اصلی
1392/07/09 18:40:05
سرویس کمیسیون ها

تصویب کلیات طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده در کمیسیون فرهنگی مجلس

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در تشریح موضوعات مورد بحث در کمیسیون متبوع خود گفت: بررسی و تصویب کلیات طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده امروز در کمیسیون فرهنگی مجلس صورت گرفت.
تصویب کلیات طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده در کمیسیون فرهنگی مجلس سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در تشریح موضوعات مورد بحث در کمیسیون متبوع خود گفت: بررسی و تصویب کلیات طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده امروز در کمیسیون فرهنگی مجلس صورت گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/44447.jpg تصویب,کلیات,طرح,جامع,جمعیت,و,تعالی,خانواده,در,کمیسیون,فرهنگی,مجلس Icana

سید‌علی طاهری در گفت‌و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت از بررسی کلیات طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده در کمیسیون فرهنگی مجلس خبر داد و گفت: به زودی پس از تصویب بندهای مختلف این طرح،  طرح مذکور به صحن علنی مجلس تقدیم می شود.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ارایه گزارش کارگروه زنان، خانواده، تربیت بدنی و جوانان در خصوص طرح مذکور در کمیسیون فرهنگی قرائت شد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، در تشریح موضوعات مورد بحث در کمیسیون متبوع خود گفت: بررسی و تصویب کلیات طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده امروز در کمیسیون فرهنگی مجلس صورت گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet