هدر موبایل
1392/07/12 13:37:26
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کائیدی مطرح کرد:

تصویب طرح اصلاح قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجو

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تصویب طرح اصلاح قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجو در دوره‎های تحصیلات تکمیلی و تخصصی خبر داد.
تصویب طرح اصلاح قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجو عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تصویب طرح اصلاح قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجو در دوره‎های تحصیلات تکمیلی و تخصصی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/44128.jpg تصویب,طرح,اصلاح,قانون,برقراری,عدالت,آموزشی,در,پذیرش,دانشجو Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علی کاییدی با اعلام این خبر افزود: این طرح دیروز با آراء اکثریت نمایندگان به تصویب رسید جهت بررسی به شورای نگهبان ارجاع داده خواهد شد.

وی ادامه داد: مطابق با این طرح دانشگاه‎های علوم پزشکی می‎توانند تا 30 درصد ورودی‎ها را از طریق جذب دانشجوی بومی و با اولویت مناطق محروم و متناسب با نیاز پذیرش کنند.
کاییدی اضافه کرد: دانشجویان ورودی با تعهد به انجام خدمت در آن مناطق، دیگر نمی‎توانند محل خدمت و طبابت خود را تغییر دهند.
به گزارش ایسنا،نماینده مردم پلدختر در مجلس اذعان کرد: متأسفانه قبلاً برخی متخصصانی که تربیت می‎شدند حاضر به ارائه خدمت در مناطق محروم نمی‎شدند و امید است با این طرح این مشکل مرتفع شود./
پایان پیام 
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet