هدر موبایل
1387/11/15 17:13:00
سرویس صحن
خالد مشعل در صحن علنی مجلس (4)

هدف حقیقی حماس، آزادی فلسطین است

خالد مشعل در ادامه‌ سخنرانی خود در مجلس شورای اسلامی گفت: مقاومت سربلند است و رهبران دشمن نابود شدند. شارون کجاست؟ شارون خواهان مرگ است، ولی هنوز در حالت اغما از پیروزی مقاومت رنج می‌برد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، رییس دفتر سیاسی حماس افزود: بنابراین آنها هستند که می‌روند و ما هستیم که می‌مانیم، ما همچنان در این نبرد مستمر هستیم و می‌خواهیم در این نبرد کنار ما بایستید و ما ان‌شاءالله در این معرکه و نبرد آماده‌ایم و ما هرگز متوقف نمی‌شویم، تا این‌که محاصره‌ غزه برداشته و گذرگاه‌ها باز شود و برنامه بازسازی را تکمیل کنیم.

رییس دفتر سیاسی حماس، گفت: ولی هدف دورتر و حقیقی ما این است که فلسطین را آزاد کنیم و قدس و اقصی را بازپس بگیریم و ملت سرگردان و پناهنده ما به خاک وطن بازگردد.

وی خطاب به نمایندگان مجلس افزود: شما اعضای مجلس شورای اسلامی ایران هستید، شما را به یاد برادران و خواهران‌تان می‌آورم که در مجلس قانونگذاری فلسطین هستند که به محض آن که در انتخابات پیروز شدند آنها را به زندان بردند. همچنان که حضرت یوسف فرمودند زندان برای من از آنچه که می‌خواهند به آن تن دهم بهتر است.

خالد مشعل گفت: زندان برای خواهران و برادران شما در خاک فلسطین کم مصیبت‌تر است از این که تجاوز و اشغال را بپذیرند و از یک وجب از خاک فلسطین چشم پوشند یا بر سر حقوق فلسطینی معامله کنند، همچنان که شما در ایران در مجلس شورای اسلامی پایدار و باثبات هستید، برادران و خواهرانی دارید که همچنان در خاک فلسطین پایدارند.  خالدمشعل افزود: برخی از آنها در زندان و برخی دیگر تحت پیگرد در خارج زندان هستند و در راس آنها همتای آقای لاریجانی است.

ایشان رییس قوه‌ مقننه فلسطین بوده و هنوز در زندان به سر می‌برد و دشمن صهیونیست او را مجازات می‌کند، ولی او و همه نمایندگان قهرمانان سربلندی هستند.

وی گفت: دختران و پسران فلسطینی هرگز درهم نمی‌شکنند، نه زندان بر آنان تاثیر می‌گذارد، نه محاصره، نه گرسنگی و ترساندن و نه اشغال و نه تجاوز؛ هیچکدام از این‌ها اراده فلسطینیان را نمی‌شکند. از خداوند می‌خواهیم که فلسطینی را حفظ و آن را آزاد کند.

 خالدمشعل گفت: از خدا می‌خواهیم ایران را حفظ و شرها را از ایران دور کند و از خدا می‌خواهیم امت عرب و اسلام را تحت رعایت دین و ایمان و زیر پرچم جهاد و عزت و کرامت حفظ کند.

رییس دفتر سیاسی حماس در پایان از مردم ایران، دکتر لاریجانی، هیات رییسه مجلس سپاسگزاری و ابراز امیدواری کرد: همواره در پیروزی آینده با یکدیگر دیدار داشته باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet