هدر اصلی
1387/11/16 15:15:00
سرویس صحن

انتقاد خبار به نحوه اجرای قانون بودجه 87 توسط دولت

"محمدرضا خباز" با اشاره به گزارشی که روز گذشته در مورد عملکرد بودجه ۸۷ در این کمیسیون قرائت شده است، گفت: گویا دولت به جای اجرای قانون مصوب مجلس هفتم،‌‏ لایحه‌ای را که خودش نوشته بوده است، اجرا کرده است.

به گزارش خبرنگارخانه ملت، نماینده کاشمر در پایان جلسه علنی امروز مجلس در تذکری آیین‌نامه‌ای با تقدیر از عملکرد کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس هفتم که سال گذشته در این زمان بندهای بودجه را به 41 بند و ردیف‌ها را از 36 به 262 ردیف افزایش داد، افزود: روز گذشته از سوی کمیسیون برنامه و بودجه گزارشی به کمیسیون اقتصادی ارایه شد که نشان می‌داد دولت به جای اجرای مصوبه مجلس به اجرای همان 36 ردیف مصوبه خودش پرداخته است.

وی خطاب به باهنر که ریاست جلسه را برعهده داشت، گفت: تکلیف ما را از الان روشن کنید و به ما ضمانت اجرایی بدهید که دولت به جای اجرای لایحه مصوب خود، قانون مصوب مجلس را اجرا خواهد کرد تا به این ترتیب زحمات نمایندگان زیر سوال نرود.

باهنر در پاسخ به این تذکر از "رضا عبدالهی" رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خواست تا با ارایه گزارش رسمی به مجلس اعلام کند که نحوه اجرای بودجه 87 از سوی دولت چگونه بوده است تا براساس آن این مساله پیگری شود.

نایب رئیس مجلس ادامه داد: اگر دولت مصوبه مجلس را اجرا نکرده باشد، هم گلایه دوستانه از آنها خواهیم داشت و هم جای گلایه جدی قانونی وجود دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet