هدر موبایل
1392/08/04 15:54:47
سرویس سیاسی
بروجردی:پرونده به شهادت رسیدن مرزبانان انتظامی روز میز کمیسیون امنیت‌ملی

نیروی‌های مسلح برای نابودی اشرار وارد خاک پاکستان شوند

رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه نیروی‌های مسلح باید برای نابودی اشرار وارد خاک پاکستان شوند، گفت: وزارت خارجه باید با احضار سفیر پاکستان خواستار دستگیری و مجازات اشرار جنایتکار شود.
نیروی‌های مسلح برای نابودی اشرار وارد خاک پاکستان شوند رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه نیروی‌های مسلح باید برای نابودی اشرار وارد خاک پاکستان شوند، گفت: وزارت خارجه باید با احضار سفیر پاکستان خواستار دستگیری و مجازات اشرار جنایتکار شود. https://cdn.icana.ir/d/019/42723.jpg نیروی‌های,مسلح,برای,نابودی,اشرار,وارد,خاک,پاکستان,شوند Icana

علاء‌الدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره حمله به نیروهای هنگ مرزی شهرستان سراوان و به شهادت رسیدن مرزبانان نیروی انتظامی، گفت: متأسفانه تروریست‌ها در جنایت جدید خود با پنهان شدن در کشور همسایه، تعدادی از نیروهای جانب بر کف مرزی کشور را به شهادت رساندند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: ضمن محکوم کردن شدید جنایت جدید تروریست‌ها معتقد هستم که نیروهای مسلح ما با توجه به ناتوانی پاکستان در تأمین امنیت مرزهای خود، نیروهای مسلح ایران باید برای تعقیب اشرار در داخل خاک این کشور اقدام کند و اجازه ندهند که نیروهای زحمت‌کش مرزی ما از سوی جنایتکاران به شهادت برسند.

وی با اعلام اینکه پرونده شهادت رسیدن مرزبانان انتظامی در جنوب شرق سیستان و بلوچستان در نشست روز (دوشنبه 6 آبان) کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس بررسی می‌شود، تصریح کرد: به‌طور حتم تمام مسئولان ارگان‌ها و دستگاه‌های ذی‌ربط به ویژه مسئولان وزارت اطلاعات، مرزبانی، سپاه پاسداران، وزارت کشور و مسئولان استان سیستان و بلوچستان در نشست روز دوشنبه حاضر شده و گزارشی را درباره این حادثه ارائه می‌کنند.

رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، ادامه داد: از طرف دیگر وزارت امور خارجه کشور باید هر چه سریع‌تر با احضار سفیر پاکستان از این دولت بخواهد که این جنایتکاران را دستگیر و به مجازات برساند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet