روز مجلس
1392/08/08 11:05:14
سرویس سیاسی
اختصاصی خبرگزاری خانه ملت / علوی: وزارت اطلاعات برای تامین امنیت مناطق مرزی تدابیر ویژه دارد

توضیحات وزیر اطلاعات درباره 4 فرد بازداشتی در تاسیسات هسته‌ای/ دزد بودند نه خرابکار

وزیر اطلاعات ۴ نفر دستگیر شده در یکی از تأسیسات هسته‌ای کشور را دزد ضایعات آهن توصیف کرد و گفت: پرونده این افراد اطلاعاتی و امنیتی نیست.
توضیحات وزیر اطلاعات درباره 4 فرد بازداشتی در تاسیسات هسته‌ای/ دزد بودند نه خرابکار وزیر اطلاعات 4 نفر دستگیر شده در یکی از تأسیسات هسته‌ای کشور را دزد ضایعات آهن توصیف کرد و گفت: پرونده این افراد اطلاعاتی و امنیتی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/44348.jpg توضیحات,وزیر,اطلاعات,درباره,4,فرد,بازداشتی,در,تاسیسات,هسته‌ای/,دزد,بودند,نه,خرابکار Icana

محمود علوی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت درباره چهار خرابکار سایت‌های هسته‌ای که اخیرا دستگیر شده‌اند، گفت: این چهار نفر «خرابکار» نبودند بلکه به دلیل آنکه در محوطه سایت، ضایعات آهن و فولاد وجود داشته زیر دیوار یک متر و نیمی که دور محوطه است، رفته و فنس را سوراخ کرده بودند تا این ضایعات را در بازار بفروشند.

وزیر اطلاعات افزود: در واقع این افراد «دزد» بودند نه «خرابکار هسته‌ای» و از اهالی روستای همان اطراف نیروگاه بودند و سابقه این کارها را هم داشتند.

علوی با اشاره به اینکه پرونده این افراد اطلاعاتی و امنیتی نیست، توضیح داد: هر زمان وضعیت این پرونده روشن شود، حکم متناسب با آن نیز صادر خواهد شد.

به گزارش خانه ملت، علی‌اکبر صالحی چندی پیش از دستگیری چهار خرابکار هسته‌‌ای خبر داد و آن را تلاش‌های دشمنان برای ضربه زدن به تأسیسات هسته‌ای کشور توصیف کرده بود.

وی همچنین در مورد حوادث بانه و سراوان و رویکرد وزارت اطلاعات در تامین امنیت مناطق مرزی گفت: وزارت اطلاعات تدابیر ویژه‌ای دارد که به موقع اعمال خواهیم کرد.

این عضو هیئت دولت ادامه داد: این اتفاقات هیچ وقت ریشه کن نخواهد شد و هر زمان ممکن است پیش بیاید ولی قطعا در جهت جلوگیری از تکرار آن اقدام لازم انجام می‌شود.

وزیر اطلاعات تاکید کرد: وزارت اطلاعات در مورد هر ناامنی تدبیر می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet