حلول ماه ربیع الاول
1392/08/08 12:20:15
سرویس صحن
رحماندوست در نطق میان دستور:

وزرا اموال و دارایی های خود را به قوه قضائیه ارائه کنند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با قدردانی از رئیس جمهور برای حضور در منازل شهدا و جانبازان گفت: وزرایی که اموال و دارایی های خود را به قوه قضائیه ارائه نکرده اند هر چه سریعتر به این امر اقدام کنند.
وزرا اموال و دارایی های خود را به قوه قضائیه ارائه کنند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با قدردانی از رئیس جمهور برای حضور در منازل شهدا و جانبازان گفت: وزرایی که اموال و دارایی های خود را به قوه قضائیه ارائه نکرده اند هر چه سریعتر به این امر اقدام کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/43767.jpg وزرا,اموال,و,دارایی,های,خود,را,به,قوه,قضائیه,ارائه,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مجتبی رحماندوست در نشست علنی امروز (چهارشنبه 8 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور خود ضمن گرامیداشت سالروز شهادت حسین فهمیده و شهادت جمعی از مرزبانان کشور در سراوان گفت: از رئیس جمهور برای تأکید بر ارزش های انقلاب خصوصاً برای حضور در منازل شهدا و جانبازان قدردانی می کنم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پیشنهاد می کنم خیرین مبارز با مواد مخدر تشکیل شود تا با همکاری بسیج و ناجا این ام‌الفساد ایران رااز کشورمان ریشه کن کنند.

وی ادامه داد: استانداران موظف شدند حداقل یک شهر از استان خود ولو شهری کوچک را پاک از معتادین و مواد مخدر قرار دهند تا بتوان به تدریج این پدیده را توسعه داد.

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: خیرین اشتغال ایجاد شود تا این مجموعه با همکاری بسیج و وزارت کار توسعه مشاغل خانگی به این مهم اقدام کنند.

رحماندوست تصریح کرد: از دادستان کل کشور به عنوان مسئول شکایت در مواردی که حقوق عامه به مخاطره می افتد یا تضعیف می شود درخواست می کنم برای موارد زیر پا به میدان بگذارد، عدم رعایت قوانین رانندگی خصوصا تردد خودرو و عابر غیر از محل خود و موتورسیکلت از مکان های غیر مجاز و همچنین عدم رعایت محیط زیست از لحاظ بی عفتی و بی حجابی دادستان کل کشور به عنوان مدعی العموم در این موارد ورود پیدا کنند.

وی بیان کرد: از وزرایی که تا کنون دارایی خود و همسر و فرزندان خود را به قوه قضائیه اعلام نکرده اند می خواهم به اجرای اصل 42 قانون اساسی خاضع شوند و مجلس را به سوی وضع قوانین محدود کننده برای تحقق اجرای این اصل از قانون اساسی سوق ندهند.

رحماندوست، ادامه داد: هر وزیر دولت جلسات ادواری با کلیه وزرای قبلی آن وزارتخانه برقرار کند در این جلسه تمامی وزرای ادوار بتوانند آزادانه نظر خود را ابراز کنند تا دکتر روحانی به جای اینکه رئیس دولت یازدهم باشد، بشود رئیس 11 دولت.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، افزود: از رئیس جمهور درخواست دارم از وزرای اقتصاد و صنعت و رئیس کل بانک مرکزی بخواهند آتش بس بدهند و از دمیدن در قیمت دلار و ایجاد گرانی های جدید بپرهیزند و کمتر مصاحبه کنند.

رحماندوست، تصریح کرد: اعتدال از عدالت و عدل ریشه می گیرد و عدل یعنی هر چیز در جای خودش، آیا اگر به مشاهدات عینی خودمان در مرام امام(ره) و مقام معظم رهبری در شعار مرگ بر امریکا ثابت قدم بمانیم و با بی توجهی به یک خاطره غیر مستند و لبخند منافقانه سران کفار و شرک دنیا دست از این شعار استراتژیک بر نداریم خلاف اعتدال است. لذا از مردم خصوصا از مسئولان درخواست می شود که در مراسم مرگ بر امریکا 13 آبان از هر سال با شور بیشتری شرکت کنند و به درخواست برخی که درخواست کردند که شرکت نکنید که ناآگاهانه بود اعتنایی ننهند.

رئیس فراکسیون فلسطین و مقاومت، یادآور شد: آیا اگر به شیطان بزرگ بگوییم اموال بلوکه شده ما را پس بدهد، تحریم های غیر انسانی را بردارید از جنایات قبلی خود عذرخواهی کند از توطئه علیه ملت بزرگ ایران دست بردارد از آدم کشی در پاکستان و افغانستان، عراق و فلسطین و سایر نقاط جهان دست بردارد تا صداقتت را باور کنیم خلاف اعتدال است.

رحماندوست، ادامه داد: امریکا با موضع گیری‌های جدید خود بعد از اجلاس نیویورک و تهدید ایران به حمله نظامی و اتمی و متقلب دانستن ایرانیان و تضمین امنیت کامل رژیم صهیونیستی صداقت امریکایی اش را به اثبات رساند، خوشبختانه کشف لانه های جاسوسی در اروپا حقانیت ایران را در نام گذاری سفارت امریکا در ایران به لانه جاسوسی را به اثبات رساند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بیان کرد: دستگاه قضایی، نیروی انتظامی، حقوق متهمان را طبق قانون رعایت کنند و روند رسیدگی به پرونده ها تسریع شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet