حلول ماه ربیع الاول
1392/08/08 12:58:50
سرویس صحن
جلیلیان در نطق میان دستور:

دولت تدبیر مشکل بیکاری و گرانی را حل کند

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: از دولت تدبیر می خواهم که مشکل بیکاری و گرانی را حل کند و در مذاکرات هسته ای به حقوق هسته ای ایران توجه شود.
دولت تدبیر مشکل بیکاری و گرانی را حل کند عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: از دولت تدبیر می خواهم که مشکل بیکاری و گرانی را حل کند و در مذاکرات هسته ای به حقوق هسته ای ایران توجه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43081.jpg دولت,تدبیر,مشکل,بیکاری,و,گرانی,را,حل,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی جلیلیان در نشست علنی امروز (چهارشنبه 8 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور خود گفت: به شهدای عزیز و امام راحل سلام می کنم همچنین به تمامی مردم ایران و رهبر معظم انقلاب سلام می کنم و از مردم ایران برای تحقق حماسه سیاسی مدنظر رهبری در انتخابات ریاست جمهوری تشکر می کنم.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو افزود: لازم به ذکر است شهادت مرزبانان غیور کشور را تبریک و تسلیت بگویم.

جلیلیان ادامه داد: امیدوارم دولت تدبیر، مشکلات معیشتی و بیکاری مردم را حل کند.

وی افزود: مذاکرات هسته ای ایران تازگی ندارد و باید نتیجه مذاکرات با 1+5 برای مردم ایران، لغو کامل تحریم ها باشد و همچنین نکته ای که مهم است این است که نتیجه مذاکرات نباید به لغو برنامه صلح آمیز هسته ای ایران باشد.

جلیلیان گفت: باید توجه داشت اجازه رهبری به معنای مذاکرات برد برد است و باید حقوق هسته ای ایران در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: در روز 13 آبان ماه امسال فریاد ظلم ستیزی مردم ایران را بار دیگر به گوش جهانیان می رسانیم و هرگز کینه انقلابی نسبت به امریکا را فراموش نخواهیم کرد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس افزود: در مورد مشکلات باید بگویم با وجود اینکه مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در طول هشت سال دفاع مقدس پیروزمندانه از ایران دفاع کردند اما متأسفانه از لحاظ امکانات کافی محروم هستند.

وی گفت: باید مسئولین نگاه برابر به تمامی مناطق کشور داشته باشند و مشکل مردم اسلام آباد غرب و دالاهو را در زمینه بیکاری تحصیل کرده ها و غیر تحصیل کرده ها و همچنین تورم و گرانی را حل کنند و از طرفی به فعال کردن منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد غرب توجه کنند.

جلیلیان افزود: به دلیل نبود کارخانه قند، کشاورزان حوزه انتخابیه ام مجبور هستند محصولات چغندر را به استان های دیگر حمل کنند و بفروشند لذا از وزیر دفاع می خواهم اقدامات لازم را مبذول فرمایید و همچنین وزیر نیرو نیز به تأمین اعتبار برای تکمیل سدهای شهر دالاهو و دیگر شهرها توجه کنند.

وی ادامه داد: از وزیر راه و شهرسازی می خواهم به تکمیل پروژه راه کربلا و دو بانده کردن این راه از اسلام آباد به کرنر و دیگر مناطق توجه کند و همچنین به آسفالت راه های حوزه انتخابیه ام رسیدگی کند.

جلیلیان اضافه کرد: باید موضوعاتی مانند تبدیل اراضی دیم به آبی، با احداث سد مورد توجه قرار گیرد و تبدیل فرمانداری اسلام آباد غرب به فرمانداری ویژه و ارتقاء فرمانداری ها و بخشداری ها مناطق حوزه انتخابیه ام رسیدگی شود.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو گفت: موضوعات دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد موضوع گازرسانی به روستاها و نقاطی که باید مورد توجه قرار بگیرد، موضوع گازرسانی به روستاها و نقاطی که از این امکانات استفاده نمی کنند، باید رسیدگی کرد و از طرفی به رفع مشکل آب شرب و تخصیص اعتبار به این موضوع باید مورد رسیدگی قرار گرفته شود.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس یادآور شد: باید به تکمیل راه آهن کرمانشاه و اجرای طرح هادی روستاها، برقراری حق بدی آب و هوا برای کارکنان، توجه تقویت مناطق گردشگری در حوزه انتخابیه ام، احداث دانشگاه استقرار کامل ادارات در حوزه انتخابیه ام توجه به طرح تحول بنیادی آموزش و پرورش و مشکلات کارکنان این وزارتخانه و مشکل استخدامی معلمان پیش دبستان و تجهیز آزمایشگاه ها توجه ویژه شود و اقدامات مبذول به عمل آید و البته به نیروی انتظامی نیز توصیه کنم با سارقان حوزه انتخابیه ام برخورد جدی کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet