حلول ماه ربیع الاول
1392/08/08 14:11:44
سرویس صحن
سادات ابراهیمی در تذکر شفاهی:

وظیفه وزارت ارشاد برگزاری نکوداشت مشاهیر و دانشمندان به دور از هرگونه تبعیض است

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با انتقاد از اعمال تبعیض وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری بزرگداشت مشاهیر و دانشمندان گفت: وظیفه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزاری نکوداشت مشاهیر و دانشمندان به دور از هرگونه تبعیض است.
وظیفه وزارت ارشاد برگزاری نکوداشت مشاهیر و دانشمندان به دور از هرگونه تبعیض است عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با انتقاد از اعمال تبعیض وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری بزرگداشت مشاهیر و دانشمندان گفت: وظیفه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزاری نکوداشت مشاهیر و دانشمندان به دور از هرگونه تبعیض است. https://cdn.icana.ir/d/019/43281.jpg وظیفه,وزارت,ارشاد,برگزاری,نکوداشت,مشاهیر,و,دانشمندان,به,دور,از,هرگونه,تبعیض,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدمحمد سادات ابراهیمی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 8 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی با یادآوری بی توجهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به برگزاری بزرگداشت سالگرد شاعر انقلابی و برجسته کشور افزود: تا کنون هیچگونه بزرگداشتی برای شاعر انقلابی قیصر امین‌پور از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برپا نشده است.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 8 آبان ماه مصادف با سالروز درگذشت شاعر برجسته و انقلابی قیصر امین‌پور است افزود: چرا ما باید بین دانشمندان، نخبگان و مشاهیر کشور برای برگزاری نکوداشت و بزرگداشت سالروز و سالگردشان تبعیض قایل شویم.

وی ادامه داد: وظیفه وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزاری همایش ها، سالگردها و خجسته سالروز مشاهیر، نخبگان و دانشمندان کشور است.

این نماینده مردم در مجلس نهم با تأکید بر اینکه بزرگداشت مشاهیر و دانشمندان بزرگ کشور باید به صورت ملی برگزار شود تصریح کرد: از دولت تدبیر و امید و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در درون آن فعالیت می کنند امید است که بیش از پیش به مشاهیر و نخبگان کشور توجه کنند.

سادات ابراهیمی با بیان اینکه متأسفانه هر ساله بزرگداشت شاعر قیصر امین پور در شهرستان گتوند با کمترین امکانات برگزار می شود افزود: هنوز مقبره قیصر امین پور در این شهرستان تکمیل نشده و نیمه کاره رها شده است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس یادآور شد: هر چه سریعتر باید بزرگداشت قیصر امین پور در سطح ملی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet