هدر اصلی
1392/08/08 14:10:15
سرویس صحن
از سوی هیات رئیسه قرائت شد:

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور از سوی هیات‌ رئیسه مجلس قرائت شد.
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور از سوی هیات‌ رئیسه مجلس قرائت شد. https://cdn.icana.ir/d/019/45896.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی,کشور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور امروز چهارشنبه(8آبان ماه) از سوی هیئت ‌رئیسه مجلس قرائت شد که به شرح زیر است:

مهرداد بذر‌پاش نماینده مردم تهران به رئیس‌جمهور در خصوص سیاه‌نمایی وضعیت کشور و ارائه تصویر نامناسب از وضعیت کشور توسط مدیران اجرایی که به ناامیدی مردم و جوانان و امیدوار کردن دشمنان می‌انجامد تذکر داد.

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه طی تذکری به رئیس‌جمهور خواستار تسریع در تقسیم اعتبار عادلانه وزارت ورزش و جوانان برای استادیوم 15 هزار نفری شهید باکری شد.

موسی‌الرضا ثروتی نماینده مردم بجنورد در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار حل معضل لغو مصوبه دولت دهم توسط دولت یازدهم با گزارشات بی‌اساس وزیر نیرو در مورد واگذاری سهام شرکت مهقدس برای اجرای طرح راه‌آهن مشهد - گرگان شد.

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه به وزیر اقتصاد و دارایی در مورد تسریع در اخذ مالیات از کارشناسان رسمی دادگستری تذکر داد.

حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر به وزیر راه و شهرسازی در مورد ضرورت بازگشایی صدور کد پروژه مسکن مهر و به وزیر نفت پرهیز از نگران کردن مردم تحت عنوان کمبود گاز در زمستان تذکر داد.

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه به وزیر اقتصاد و دارایی در خصوص تسریع در اخذ مالیات از سلطان کاغذ کشور تذکر داد.

محمد‌سعید انصاری نماینده آبادان به وزیر نیرو کمبود آب شرب، شکستن لوله‌های سطح شهر آبادان، اروند‌کنار، شهر چوئیبده را متذکر شد.

علی نعمت چهاردولی نماینده مردم ملایر به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تسریع در حل مشکل بیمه طلایی فرهنگیان استان همدان به ویژه شهرستان ملایر تذکر داد.

نماینده مردم ملایر به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تسریع در حل مشکل بیمه طلایی فرهنگیان استان همدان به ویژه شهرستان ملایر تذکر داد.

حمید‌رضا عزیزی فارسانی نماینده مردم اردل و فارسان به وزیر راه و شهرسازی ضرورت فعال‌سازی جاده دشتک به فارسان  و به وزیر نیرو ضرورت اجرای پروژه فاضلاب شهر اردل و شهر بابا حیدر و ضرورت فعال کردن پروژه سد غدیر باباحیدر را متذکر شد.

محمدعلی عبدالله‌زاده، هاشم‌زهی و هروی نمایندگان فردوس، نهبندان و قائنات به وزیر نیرو در خصوص نصب بدون مقدمه کنتور‌های شارژی یا هوشمند در چاه‌های کشاورزی در فصل کشت و عدم توجه به بحران آب در استان خراسان جنوبی تذکر دادند.

عابد فتاحی نماینده مردم ارومیه به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تاخیر‌های چندین ساعته شرکت هواپیمایی آتا در سفرها به مقصد شهر ارومیه تذکر داد.

موید حسینی صدر نماینده مردم خوی به وزیرصنعت در مورد اجازه افزایش قیمت خودرو تذکر داد.

امیر خجسته نماینده مردم همدان و فامنین به وزیر نفت در خصوص تسریع در راه‌اندازی واحد پتروشیمی همدان تذکر داد و طی تذکری به وزیر نیرو خواستار توجه به وضعیت منابع آبی همدان و اتخاذ راهکارهایی برای خشکسالی‌های اخیر شد.

موسوی نماینده اهواز در تذکری به وزیر نیرو خواستار بیان علت عدم سهمیه اوراق مشارکت فاضلاب اهواز در برنامه ابلاغیه 92 شد.

شکری نماینده مردم تالش به وزیر صنعت در خصوص اظهار غیرکارشناسی آقای وزیر و مسئولین ذیربط در مورد قیمت خودرو که باعث التهاب شدید در بازار خودرو و نگرانی مردم شده اسست تذکر داد.

احمد بخشایش اردستانی نماینده اردستان طی تذکری به وزیر نیرو خواستار تامین اعتبار جهت تکمیل و توسعه شبکه فاضلاب شهرهای اردستان، زواره و مهاباد که 40 درصد آن در سال 86 مورد بهره‌برداری قرار گرفته و مابقی آن رها شده شد.

مهناز بهمنی نماینده مردم سراب در تذکری به وزیر صنعت خواستار توجه به حفظ آرامش در بازار خودرو و عدم مصاحبه‌هایی که موجب سوءاستفاده دلالان می‌شود شد.

نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه در تذکری به وزیر صنعت عنوان کرد که تعیین قیمت تولیدات انحصاری برعهده شورای رقابت است نه شما و نیز خواستار جلوگیری از افزایش بی‌رویه قیمت خودروهای داخل شد.

فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در بهره‌برداری از بیمارستان 130 تختخوابی شهدای پاکدشت تذکر داد.

محمد‌رضا کاتب نماینده مردم گرمسار طی تذکری به وزیر علوم خواستار دستور رسیدگی به کوتاهی به بی‌توجهی به دانشگاه سمنان در جهت تامین امکانات ایمنی کارگاه‌های فنی _ تخصصی آن دانشگاه شد.

حمید رسایی نماینده مردم تهران در تذکری به وزیر ارتباطات عنوان کرد که به چه دلیل در هفته جاری برای چندمین بار ارسال پیامک‌های انبوه قطع شده و کسی پاسخگو نیست.

آقامحمدی نماینده مردم خرم‌آباد به رئیس‌جمهور در خصوص جلوگیری از اظهار‌نظر برخی از وزرا از جمله وزیر صنعت که باعث گرانی اجناس و فشار مردم می‌شود تذکر داد.

حمید رسایی نماینده مردم تهران به رئیس‌جمهور در خصوص لزوم عمل به اصل 142 قانون اساسی و اعلام لیست اموال خود و بستگان درجه یک به قوه قضائیه تذکر داد و عنوان کرد که شایسته است این اقدام به صورت عملی صورت گیرد.

درویش‌پور نماینده مردم ایزه و باغ ملک به وزیر صنعت در مورد تقویت و گسترش شهرکهای صنعتی مناطق محروم و سرمایه‌گذاری در این مناطق جهت ایجاد اشتغال تذکر داد و در تذکری به وزیر کشور خواستار صدور دستور به تسریع تبدیل بخش دهدز به شهرستان و شهر قلعه‌تور به بخش در حوزه ایزه و باغ ملک شد و به وزیر جهاد کشاورزی خواستار استفاده از ظرفیت کارون و سدهای کارون 3 و 4 در توسعه کشاورزی حوزه کارون شد.

حمید رسایی نماینده مردم تهران در تذکری به وزرای اطلاعات و امور خارجه عنوان کرد که به چه دلیل در حالی که وزارت اطلاعات در خصوص رفتار‌های ناشایست دختران یکی از سران فتنه اطلاعیه داده، وزیر امور خارجه در صفحه مجازی خود از آن دفاع کرده است.

مهناز بهمنی نماینده مردم سراب به وزیر اقتصاد در خصوص لزوم تعیین تکلیف سریع‌تر به وضعیت هیئت مدیره بانک دی بر اساس قوانین و مقررات و به وزیر آموزش و پرورش در خصوص لزوم توجه جدی و تامین معیشت معلمان و حمایت از این قشر فرهنگیان تذکر داد.

منوچهری نماینده مردم پاوه در تذکری به رئیس جمهور خواستار رسیدگی جدی به اعتراض مربی و ورزشکاران ملی‌پوش رشته ووشوی شهرستان جوانرود و بررسی رای محرومیت مناطق صادره از سوی کمیته انضباطی در این رابطه شد.

زمانیان نماینده مردم شهر کرد به وزیر کشاورزی در خصوص رسیدگی سریع و جدی به حل مشکلات آبیاری تحت فشار طرح های نیمه تمام استان و شهرستان‌ها و به رئیس‌جمهور در خصوص حل سریع مشکلات حقوقی بازنشستگان پولاد کشور تذکر داد.

حسینی، دستغیب، جعفرزاده، عیسی‌زاده و عاشوری نمایندگان قصر‌شیرین، شیراز، رشت، میاندوآب و فومن در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی خواستار صدور دستور رسیدگی ویژه به وضعیت خسارت‌دیدگان پرورش‌دهندگان ماهیان سردابی شدند.

حسینی، دستغیب، علیپور، نعمتی، عیسی‌زاده، نوری نمایندگان قصرشیرین، شیراز، ماکو، اسد‌آباد، میاندوآب و بستان‌آباد به وزیر صنعت در خصوص رسیدگی به وضعیت نابسامان کیفیت پایین تولیدات ایران‌خودرو و همچنین وضعیت خدمات پس از فروش و سرگردانی برای مردم تذکر دادند.

فتاحی نماینده مردم شهر بابک در تذکری به وزیر راه و شهرسازی خواستار بیان علت عدم پرداخت بدهی وزارت راه و شهرسازی به پیمانکار جاده شهر بابک شد.

شکری، امامی، تامینی نمایندگان تالش، گرگان و رشت در تذکری به وزیر نیرو عنوان کردند که علت افزایش حق انشعاب برق بیش از دو برابر چیست دستور فرمایید تا این بخشنامه لغو شود.

مقداد نجف‌نژاد نماینده بابلسر در تذکری به وزیر بهداشت خواستار رفع مشکلات جدی بیمارستان فریدون‌کنار شد.

شجاعی کیاسری، نیاز آذری و دامادی نمایندگان ساری، بابل و ساری به وزیر صنعت در خصوص عدم واردات بی‌رویه و غیرضرور محصولات کشاورزی از جمله برنج تذکر دادند.

احمدی لاشکی و مقیمی نمایندگان نوشهر و بهشهر به وزیر صنعت در خصوص عدم واردات بی‌رویه و غیرضرور محصولات کشاورزی از جمله برنج تذکر دادند.

سلطانی نماینده مردم رزن به وزیر علوم برخورد خارج از آداب اداری مدیرکل گسترش با ارباب رجوع را تذکر داد.

عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی نماینده مردم میناب در تذکری به وزیر راه و شهرسازی خواستار تسریع در راه‌اندازی احداث موج‌شکن بندر تیاب و تسریع در مطالعه و احداث بندر‌گاه ترگان شد و به وزیر نفت در خصوص تسریع در احداث پایانه صادراتی نفت و گاز در جاسک و تسریع در گازرسانی به میناب، جاسک و بشاگرد و رودان تذکر داد.

عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان به وزیر نیرو در مورد عدم توجه به تکمیل واحد‌های بخار نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان علی‌رغم تاکید مقام معظم رهبری در سفر به استان خراسان شمالی تذکر داد.

خدایی سوری نماینده مردم سلسه و دلفان در تذکری به وزیر نیرو خواستار رسیدگی به امور خشکسالی و نبود آب شرب در شهرستان دلفان شد.

امیرخجسته نماینده مردم همدان و فامنین در تذکری به وزیر صنعت خواستار پرهیز از مصاحبه‌های غرکارشناسی که موجب ایجاد بی‌ثباتی در بازار می‌شود شد و به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص لزوم توجه بیشتر به مطبوعات محلی و استانی و حمایت از آنان تذکر داد.

خدایی سوری نماینده مردم سلسله و دلفان در تذکری به وزیر راه و شهرسازی خواستار رسیدگی به فرودگاه خرم‌آباد و افزایش سقف پرواز به دو پرواز از صبح به عصر شد.

ثروتی، زاهدی، مقتدایی و صادقی نمایندگان بجنورد، کرمان، اصفهان و شیراز به وزیر آموزش و پرورش در مورد اجرای قانون مجلس در استخدام و نیروهای حق‌التدریس آموزشکده‌های دانشگاه‌هایی که از آموزش و پرورش به وزارت علوم واگذار شده‌اند تذکر داده‌اند.

ثروتی، مقتدایی، صادقی نمایندگان بجنورد، اصفهان و شیراز به وزیر علوم در خصوص پرداخت نیروهای حق‌التدریس دانشکده‌ها و آموزشکده‌های فنی حرفه‌ای کشور و تسریع در جذب هیئت علمی و نیروی انسانی آنها تذکر دادند.

عبدالکریم رجبی نماینده مردم مینو‌دشت و کلاله در تذکری به وزیر راه و شهرسازی خواستار تسریع در آسفالت راه‌های روستایی شهرستان کلاله و تسریع در برقراری پرواز فرودگاه شهرستان کلاله شد.

سید‌حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا به وزیر کار ضرورت رسیدگی سریع به وضع اصف‌بار بیمارستان شهدای 15 خرداد شهرستان ورامین را تذکر داد و به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در ساخت بیمارستان شهرستان قرچک تذکر داد.

عمرانی، میرگلوبیات، عالی، اخوان، رهبر، افتخاری، آلیا و طبیب‌زاده نمایندگان سمیرم ساوه، زابل، اصفهان و تهران در تذکری به وزیر نیرو خواستار علت افزایش بی‌رویه نرخ انشعاب برق شدند.

جعفری و عزیزی نمایندگان بجنورد و شیروان به وزیر اقتصاد در خصوص عدم همکاری بانک‌ها برای اجرایی شدن طرح‌های مرتبط با گردشگری استان خراسان شمالی تذکر دادند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet