حلول ماه ربیع الاول
1392/08/08 15:26:44
سرویس سیاسی
جعفری بنه خلخال در واکنش به برخی تندروی ها؛

نباید با تنش های داخلی مسیر مذاکرات را منحرف کرد

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه گفت وگو های ایران و ۱+۵ در مسیر پیشرفت است، گفت: نباید با تنش های داخلی مسیر مذاکرات را منحرف کرد.
نباید با تنش های داخلی مسیر مذاکرات را منحرف کرد عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه گفت وگو های ایران و 1+5 در مسیر پیشرفت است، گفت: نباید با تنش های داخلی مسیر مذاکرات را منحرف کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43622.jpg نباید,با,تنش,های,داخلی,مسیر,مذاکرات,را,منحرف,کرد Icana

جلیل جعفری بنه خلخال در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره مذاکرات این دوره ایران و آژانس بین المللی انرژی هسته ای گفت: به طور حتم مذاکرات این دوره به نفع ایران بوده و ما امیدواریم که در پایان کار حقوق هسته ای ملت ایران تثبیت شود.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر فضای آرامی ایجاد شده و مجلس از مذکرات و تیم مذاکره کننده حمایت کند، قطعا با سیاست نظام جمهوری اسلامی و با پشتوانه رهبر معظم انقلاب و تلاش دولت مذاکرات در جهتی پیش رود که حقوق ملت ثبیت شود، بدون تردید چرخه کامل سوخت هسته ای در ایران ادامه داشته و صنعت هسته ای و استفاده صلح از انرژی هسته ای با قدرت پیش خواهد رفت.

وی افزود: مذاکرات به طور حتم باید نتیجه برد- برد را رقم زند، قطعا نتیجه این دوره از مذاکرات با دوره های گذشته متفاوت بوده و نمایندگان و بسیاری از کارشنان که دراین زمینه صاحب نظر هستند نباید با ایجاد فضای تنش زا مسیر مذاکرات را منحرف کنند، شایعه سازی درخصوص مسائل هسته ای و نتیجه را از پیش تعیین کردن به نفع هیچ کدام از طرف های مذاکره کننده نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet