حلول ماه ربیع الاول
1392/08/08 14:24:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فتاحی:

انتخاب استاندار غیر بومی در دستور کار قرار ندارد

نماینده مردم ارومیه در خانه ملت گفت: بهترین گزینه برای استانداری آذربایجان غربی باید از بین افراد بومی استان انتخاب شود و استاندار غیر بومی در دستور کار قرار ندارد.
انتخاب استاندار غیر بومی در دستور کار قرار ندارد نماینده مردم ارومیه در خانه ملت گفت: بهترین گزینه برای استانداری آذربایجان غربی باید از بین افراد بومی استان انتخاب شود و استاندار غیر بومی در دستور کار قرار ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/43118.jpg انتخاب,استاندار,غیر,بومی,در,دستور,کار,قرار,ندارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عابد فتاحی اظهار کرد: امروز (چهارشنبه) مجمع نمایندگان استان در رابطه با انتخاب استاندار آذربایجان غربی جلسه‌ای با وزارت کشور خواهند داشت که به بحث و بررسی پیرامون موضوع خواهند پرداخت.
وی افزود: از بین گزینه‌های مطرح برای استانداری آذربایجان غربی در حال حاضر بحث استاندار شدن آقایان جواد جهانگیرزاده، محمدامین رضازاده، محمد حضرت پور، فریدون درویش زاد‌ه، ملایی و علیرضا خلخالی در وزارت کشور در حال بررسی است.
فتاحی با تاکید بر اینکه استاندار آذربایجان غربی باید از بین گزینه‌های بومی استان انتخاب شود، افزود: باید استانداری برای استان انتخاب شود که فردی اجرایی، علمی ، به دور از حاشیه و به دور از مسائل سیاسی و معتدل بوده و در بدو ورود نسبت به قلع و قمع مدیران اقدامی نکند.
وی اظهار کرد: انتخاب استاندار بومی به علت شناخت وسیع از مسایل سیاسی و مشکلات اقتصادی و فرهنگی استان مورد حمایت و تاکید مجمع نمایندگان استان است.
وی ادامه داد: استاندار انتخابی باید به دور از مسایل جناحی بوده و با رویکرد حامیانه از مدیران لایق و شایسته‌ای که در دولت گذشته عملکرد قابل قبولی داشته‌اند، حمایت کند.
نماینده مردم ارومیه در خانه ملت با پیشنهاد به استاندار آینده آذربایجان غربی اظهار کرد: با توجه به حساسیت استان و داشتن مرز مشترک با چهار کشور خارجی ، استاندار آینده باید با ایجاد گروه‌های دوستی با کشورهای همسایه در راستای تعاملات هر چه بیشتر و افزایش مبادلات اقتصادی تلاش کند و توجه عمیقی به گمرکات فعال استان داشته باشد.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی ادامه داد: در راستای احیاء و نجات دریاچه ارومیه نیز لازم و ضروری است تا استاندار آینده با تاسیس معاونت دریاچه ارومیه اقدام اساسی در راستای حفظ و نجات دریاچه انجام دهد که این امر می‌تواند تاثیر وافری بر جذب گردشگر و رونق توریسم و اقتصاد استان خواهد داشت./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet