خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/08/11 13:05:08
سرویس فرهنگی
گروسی در گفتگو با خانه ملت مطرح کرد:

مجلس در انتصابات دولتی دخالتی نمی‌کند/ موفقیت در مسابقات جهانی مستلزم معرفی سریعتر وزیر ورزش

عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش با اشاره به نزدیکی مسابقات آسیایی و بعد از آن برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال، گفت: برای دستیابی به نتایج مناسب در این مسابقات باید تا آن زمان وزیری آشنا به حوزه ورزش و جوانان تصدی امور وزارت ورزش و جوانان را به‌عهده گیرد.
مجلس در انتصابات دولتی دخالتی نمی‌کند/ موفقیت در مسابقات جهانی مستلزم معرفی سریعتر وزیر ورزش عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش با اشاره به نزدیکی مسابقات آسیایی و بعد از آن برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال، گفت: برای دستیابی به نتایج مناسب در این مسابقات باید تا آن زمان وزیری آشنا به حوزه ورزش و جوانان تصدی امور وزارت ورزش و جوانان را به‌عهده گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43094.jpg مجلس,در,انتصابات,دولتی,دخالتی,نمی‌کند/,موفقیت,در,مسابقات,جهانی,مستلزم,معرفی,سریعتر,وزیر,ورزش Icana

حسین گروسی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد: تا کنون دو وزیر پیشنهادی رئیس جمهور برای وزارت ورزش و جوانان نتوانسته‌اند از مجلس رأی اعتماد بگیرند و مجلس در تمام این فرآیند قصد دخالت در انتصابات دولتی را نداشته است.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی افزود: البته فراکسیون ورزش پیشنهاداتی برای تصدی این پست ارائه داده، اما این پیشنهادات به منظور دخالت در انتصابات دولتی نبوده است، اما به هرحال انتظار می‌رود فرد منتخب بتواند با مدیریتی منسجم تعامل خوبی با جامعه ورزشی و در نهایت با جامعه هدف برقرار کند.

وی در رابطه با انتصاب شریعتمداری به‌عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان گفت: با توجه به پایان مدت سه ماهه سرپرستی قبل وزارت ورزش و جوانان رئیس جمهور باید سرپرستی این وزارتخانه را تمدید می‌کرد که انتصاب شریعتمداری برای سرپرستی در راستای همین موضوع بود.

این نماینده مردم در مجلس نهم یادآور شد: بحث تمدید سرپرستی می‌تواند چندین بار تمدید شود تا اینکه وزیر پیشنهادی توسط رئیس جمهور به مجلس معرفی شود، اما بهتر است این موضوع زمان زیادی به طول نیانجامد.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش ادامه داد: برای دستیابی به موفقیت در بازی‌های بین‌المللی وزیر قدرت تصمیم‌گیری گسترده‌تری دارد و در  صورت نیاز به تصمیم‌های فوری می‌تواند با دست بازتری تصمیم‌گیری کند، به همین خاطر در بازی‌های بین‌المللی حضور وزیر به بازیکنان ورزش قوت قلب خواهد داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet