هدر اصلی
1392/08/08 15:32:18
سرویس سیاسی
لاریجانی در جمع خبرنگاران:

مسیر گسترش روابط با چین حرکت رو به جلو دارد

رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسیر گسترش روابط با چین حرکت رو به جلو دارد، گفت: بخش های اجرایی در دو کشور برای به ثمر رساندن هماهنگی هایی که بین سران انجام می شود باید آمادگی کامل داشته باشند.
مسیر گسترش روابط با چین حرکت رو به جلو دارد رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسیر گسترش روابط با چین حرکت رو به جلو دارد، گفت: بخش های اجرایی در دو کشور برای به ثمر رساندن هماهنگی هایی که بین سران انجام می شود باید آمادگی کامل داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/44660.jpg مسیر,گسترش,روابط,با,چین,حرکت,رو,به,جلو,دارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ،لاریجانی  پس از این دیدار در محل کنگره ملی خلق چین به خبرنگاران ایرانی گفت: نگاه تهران و پکن به مسایل مهم منطقه ای و جهانی خیلی به هم نزدیک است.

رییس مجلس شورای اسلامی  با اشاره به همکاریهای همه جانبه بین ایران و چین افزود: ما مذاکرات بسیار سازنده ای داشتیم و نگاه هر دو کشور هم این است که دو کشور می توانند در دراز مدت اقدامات موثری در زمینه های سرمایه گذاری، اقتصادی و تجاری داشته باشند.

لاریجانی با اشاره به اینکه مسیر گسترش روابط با چین حرکت رو به جلو دارد، گفت: بخش های اجرایی در دو کشور برای به ثمر رساندن هماهنگی هایی که بین سران انجام می شود باید آمادگی کامل داشته باشند.

رییس مجلس  در ادامه به اهمیت روابط فرهنگی ایران و چین اشاره کرد و افزود: راجع به مسایل فرهنگی از جمله موضوع توریسم بحث شد و امید است که در این رابطه به خصوص در بخش سرمایه گذاری مسایل آسان تر حل شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet