حلول ماه ربیع الاول
1392/08/10 12:41:34
سرویس سیاسی
آصفری:

اقدام ایران برای نابودی تروریست‌های ساکن در پاکستان نیازمند مجوز نیست

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه نیروهای مسلح ایران پاسخی سهمگین به گروه های تروریستی می دهند، تصمیم برای نابودی گروهک جیش‌العدل را نیازمند دریافت مجوز ندانست.
اقدام ایران برای نابودی تروریست‌های ساکن در پاکستان نیازمند مجوز نیست عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه نیروهای مسلح ایران پاسخی سهمگین به گروه های تروریستی می دهند، تصمیم برای نابودی گروهک جیش‌العدل را نیازمند دریافت مجوز ندانست. https://cdn.icana.ir/d/019/42950.jpg اقدام,ایران,برای,نابودی,تروریست‌های,ساکن,در,پاکستان,نیازمند,مجوز,نیست Icana

محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تهدیدات جدید گروهک تروریستی جیش العدل برای انجام اقدامات انتحاری و بمب‌گذاری در ماه محرم، گفت: حادثه سراوان یک عملیات تروریستی کور و برنامه‌ریزی نشده بود و از این‌رو به شهادت رسیدن چند سرباز و مرزبان را نباید به پای برنامه‌ریزی و هوشمندی دشمن نوشت.

نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه هم‌اکنون موضوعاتی مبنی بر حمایت عربستان‌سعودی از گروهک‌های تروریستی به گوش می‌رسد، افزود:‌ دستگاه‌های نظامی و امنیتی در آینده نزدیک برخورد جدی و قاطعی را با این گروهک‌های تروریستی خواهند داشت؛ ضمن آنکه برخی کشورهای منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای باید پاسخگوی حمایت‌‌های خود از گروهک‌های افراطی و تروریستی باشند.

وی با اعلام اینکه اعضای گروهک جیش‌العدل باید از عاقبت سرکرده خود عبدالمالک ریگی درس بگیرند، تصریح کرد: بعد از اعدام و به هلاکت رسیدن سرکرده گروهک تروریستی جندالله، باقیماندگان این گروهک اقدامات جنایتکارانه خود را ادامه دادند اما باید بدانند که در آینده نزدیک نیروهای مسلح ایران پاسخی سهمگین  به آنها خواهند داد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تأکید بر اینکه اقدامات تروریستی گروهک‌های افراطی تنها زمینه بروز نفرت مردم از این اقدام خشونت‌طلبانه را به جای می‌گذارد، گفت: با هوشیاری دستگاه‌های امنیتی کشور این افراد نمی توانند دست به اقدامات تروریستی بیشتری بزنند.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه نابودی گروهک تروریستی جیش‌العدل از سوی نیروی مسلح ایران نیازمند توافق‌نامه میان کشورها و دریافت مجوز نیست، افزود:‌ بر اساس قوانین بین‌المللی نیروهای مسلح کشور این اختیار را دارند که با گروهک‌های تروریستی در خاک دیگر کشور برخورد کنند و هر کشوری که به این گروهک‌های پناه بدهد باید شاهد کاهش سطح روابط با جمهوری اسلامی ایران باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet