هدر موبایل
1392/08/08 18:54:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پیرمؤذن:

آمریکا باید اشتباهات خود در قبال ملت ایران را جبران کند

نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: آمریکا کارنامه سیاهی در قبال ملت بزرگ ایران دارد و واشنگتن باید اشتباهات خود در قبال ایران را جبران کند.
آمریکا باید اشتباهات خود در قبال ملت ایران را جبران کند نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: آمریکا کارنامه سیاهی در قبال ملت بزرگ ایران دارد و واشنگتن باید اشتباهات خود در قبال ایران را جبران کند. https://cdn.icana.ir/d/019/42855.jpg آمریکا,باید,اشتباهات,خود,در,قبال,ملت,ایران,را,جبران,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ˈ کمال الدین پیرموذنˈ با اشاره به لزوم برگزاری مراسم 13آبان اظهار داشت: اکنون زمانی است که باید در تعاملات خود با دنیا به حل مشکلات مردم توجه کنیم.

عضو فراکسیون رهروان افزود: با توجه به حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای، قدرت چانه زنی ما در تعامل با سایر کشورها افزایش یافته است که از این طریق می توانیم در جهت تامین منافع ملی خود استفاده کنیم.
نماینده مردم اردبیل در مجلس با بیان اینکه باید بر اساس رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، سیاست خارجی پویا را دنبال کنیم، تصریح کرد: ما باید از افراط گری و تحریک احساسات جوانان و نوجوانان در مراسم های مختلف خودداری کنیم.
وی گفت: افراد محدودی برای رسیدن به اهداف خود قصد دارند، به افراط گرایی دامن زده و باعث ناامیدی مردم از سیاست خارجی شوند.
پیرموذن ادامه داد: برخی گروه های سیاسی که به دلیل نتیجه انتخابات ریاست جمهوری، کامشان تلخ شده است، قصد دارند با تندروی های خود کام مردم را تلخ کنند.
 
به گزارش ایرنا،این نماینده مجلس تاکید کرد: تندروها نباید برای تامین منافع جناحی خود به منافع ملی کشور ضربه وارد کنند. /
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet