هدر موبایل
1392/08/10 11:32:54
سرویس اجتماعی
پورمختار در گفتگو با خانه ملت خبر داد:

اساسنامه دانشگاه ایرانیان تأیید شده/ بررسی مجوز دانشگاه ایرانیان در کمیسیون اصل نود

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس درباره شبهات مطرح شده نسبت به مجوز فعالیت دانشگاه ایرانیان گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی مجوزی به این دانشگاه داده اما این مجوز تنها تأیید اساسنامه دانشگاه است و که نسبت به طرح موضوع برای اخذ این مجوز نیز شبهاتی وجود دارد.
اساسنامه دانشگاه ایرانیان تأیید شده/ بررسی مجوز دانشگاه ایرانیان در کمیسیون اصل نود رئیس کمیسیون اصل نود مجلس درباره شبهات مطرح شده نسبت به مجوز فعالیت دانشگاه ایرانیان گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی مجوزی به این دانشگاه داده اما این مجوز تنها تأیید اساسنامه دانشگاه است و که نسبت به طرح موضوع برای اخذ این مجوز نیز شبهاتی وجود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/42720.jpg اساسنامه,دانشگاه,ایرانیان,تأیید,شده/,بررسی,مجوز,دانشگاه,ایرانیان,در,کمیسیون,اصل,نود Icana

محمدعلی پورمختار در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت توضیح داد: موضوعاتی درباره دریافت مجوز دانشگاه ایرانیان مطرح شده که نسبت به این موضوع شبهاتی وجود دارد.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: اساسنامه دانشگاه ایرانیان مدتی قبل به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارجاع داده شده تا تأییدیه بگیرد، طرح موضوع برای دریافت تأییدیه اساسنامه در شورای عالی انقلاب فرهنگی شبهه دارد و این شبهه به نحوه تقاضای درخواست تأییدیه بازمی‌گردد، البته شورای عالی انقلاب فرهنگی اساسنامه دانشگاه را تأیید کرده است.

وی افزود: در رابطه با موضوع دانشگاه ایرانیان رئیس مجلس ارجاعاتی به کمیسیون اصل نود و کمیسیون اجتماعی داشته است که در راستای همین پی‌گیری‌ها هفته آینده موضوع در کمیسیون اصل نود مطرح و از مسئولان مرتبط با موضوع دعوت به عمل می‌آید.

این نماینده مردم در مجلس نهم توضیح داد: از جمله مسئولانی که می‌توانند در راستای رفع مشکل کمک کرده و حضورشان در کمیسیون الزامی است خود دست‌اندرکاران دانشگاه ایرانیان، شورای عالی انقلاب فرهنگی و مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری هستند./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet