حلول ماه ربیع الاول
1392/08/08 17:58:47
سرویس اجتماعی

دیدار جمعی از طلاب جامعه المصطفی العالمیه با لاله افتخاری

جمعی از طلاب جامعه المصطفی العالمیه امروز چهارشنبه ۸ آبان ماه با رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند.
دیدار جمعی از طلاب جامعه المصطفی العالمیه با لاله افتخاری جمعی از طلاب جامعه المصطفی العالمیه امروز چهارشنبه 8 آبان ماه با رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/47686.jpg دیدار,جمعی,از,طلاب,جامعه,المصطفی,العالمیه,با,لاله,افتخاری Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، لاله افتخاری در ابتدای این دیدار با تأکید بر اهمیت توسعه و گسترش فرهنگ قرآنی، تنها راه حل جامع و کامل مشکلات جوامع انسانی اعم از مشکلات اقتصادی، سیاسی و فرهنگی را توسل و تمسک به قرآن و اهل بیت(ع) دانست و گفت: موضوع قرآن و فعالیت های قرآنی یکی از موضوعات بسیار مهم و حائز اهمیت است که مجلس شورای اسلامی نیز از طریق فراکسیون قرآن و عترت و سایر زمینه ها به آن اهتمام ویژه دارد.

وی در همین زمینه به فعالیت نهادهایی چون شورای توسعه فرهنگ قرآنی و همچنین تشکیل اتحادیه جهانی زن مسلمان اشاره کرد و گفت: اتحادیه جهانی زن مسلمان از جمله نهادهایی است که زنان مسلمان از ملیت های مختلف در داخل و خارج درآن فعالیت دارند تا بدین وسیله فرهنگ قرآن را در جهان گسترش دهند.

در انتهای این دیدار لاله افتخاری به برخی سؤالات دانشجویان جامعه المصطفی پیرامون مسائل دینی و اجتماعی و حقوقی پاسخ داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet