حلول ماه ربیع الاول
1392/08/08 18:28:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رضایی:

جلسه کمیسیون عمران با آخوندی درباره مسکن مهر دوشنبه برگزار می‌شود

عضو کمیسیون عمران مجلس از جلسه اعضای این کمیسیون با وزیر راه و شهرسازی درباره توقف ساخت مسکن مهر در روز دوشنبه هفته آینده خبر داد.
جلسه کمیسیون عمران با آخوندی درباره مسکن مهر دوشنبه برگزار می‌شود عضو کمیسیون عمران مجلس از جلسه اعضای این کمیسیون با وزیر راه و شهرسازی درباره توقف ساخت مسکن مهر در روز دوشنبه هفته آینده خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/44040.jpg جلسه,کمیسیون,عمران,با,آخوندی,درباره,مسکن,مهر,دوشنبه,برگزار,می‌شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ محمدرضا رضایی نماینده مردم جهرم و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه این کمیسیون با وزیر راه و شهرسازی خبر داد و گفت: کمیسیون عمران مجلس قصد دارد پیرامون موضوع مسکن مهر، بودجه سال 93 و برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی تا پایان سال‌جاری جلسه‌ای با آخوندی برگزار کند که این جلسه قرار بود روز گذشته برگزار شود، اما به دلیل تاخیر وزیر این جلسه کنسل شد.
وی ادامه داد: متاسفانه وزارت راه و شهرسازی بر توقف مسکن مهر اصرار دارد، اما نمایندگان مجلس و به ویژه اعضای کمیسیون عمران معتقدند که تعطیلی یک باره این طرح موجب افزایش قیمت مسکن می‌شود، لذا نمایندگان مجلس خواستار این هستند که وزیر راه و شهرسازی پیش از توقف مسکن مهر، طرحی را جایگزین آن کند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، این عضو کمیسیون عمران مجلس برهمین اساس گفت: این جلسه عصر روز دوشنبه هفته آینده برگزار می‌شود تا نمایندگان توضیحات و برنامه‌های وزیر راه و شهرسازی درباره این موضوعات را استماع کنند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet