حلول ماه ربیع الاول
1392/08/08 18:33:16
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مصری خبر داد

جلسه فوق‌العاده مجلس در روز ۱۹ آبان در صورت معرفی وزیر ورزش تا یک‌شنبه

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از تشکیل جلسه ویژه صحن علنی برای بررسی رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان خبر داد.
جلسه فوق‌العاده مجلس در روز ۱۹ آبان در صورت معرفی وزیر ورزش تا یک‌شنبه سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از تشکیل جلسه ویژه صحن علنی برای بررسی رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43999.jpg جلسه,فوق‌العاده,مجلس,در,روز,۱۹,آبان,در,صورت,معرفی,وزیر,ورزش,تا,یک‌شنبه Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالرضا مصری سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به احتمال معرفی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در روز یک‌شنبه آینده از سوی دولت به مجلس، گفت: با توجه به اینکه جلسات علنی مجلس و کمیسیون‌های تخصصی فقط در هفته آینده تشکیل می‌شود و نمایندگان پس از آن جهت سرکشی به حوزه‌های انتخابیه‌شان می‌روند، بنابراین در صورت معرفی وزیر پیشنهادی ورزش در روز یک‌شنبه، جلسه ویژه‌ای برای بررسی رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی ورزش اختصاص داده می‌شود.
وی افزود: در صورت معرفی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در روز یک‌شنبه آینده، جلسه ویژه مجلس برای بررسی رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی ورزش در روز 19 آبان (یک‌شنبه دوهفته بعد) برگزار می‌شود.
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: هنوز زمان و گزینه‌های وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان مشخص نیست و برای این منظور با مجلس نیز مکاتباتی صورت نگرفته است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مصری خاطرنشان‌کرد: 24 آبان آخرین مهلت معرفی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان از سوی دولت به مجلس است./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet