حلول ماه ربیع الاول
1392/08/11 10:04:57
سرویس اجتماعی
محجوب در گفت و گو با خانه ملت خبر داد:

آخرین وضعیت پرونده تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی/ جلسه در شستا و منزل مرتضوی

رئیس هیأت تحقیق و تفحص مجلس از سازمان تأمین اجتماعی گفت: در تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی تخلفات بسیاری از سوی مدیران مختلف گزارش شده و در هزینه‌های انجام شده نیز ابهاماتی وجود دارد.
آخرین وضعیت پرونده تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی/ جلسه در شستا و منزل مرتضوی رئیس هیأت تحقیق و تفحص مجلس از سازمان تأمین اجتماعی گفت: در تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی تخلفات بسیاری از سوی مدیران مختلف گزارش شده و در هزینه‌های انجام شده نیز ابهاماتی وجود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/42831.jpg آخرین,وضعیت,پرونده,تحقیق,و,تفحص,از,تامین,اجتماعی/,جلسه,در,شستا,و,منزل,مرتضوی Icana

علیرضا محجوب در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با بیان این مطلب افزود: گزارش تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی در کمیسیون اجتماعی مجلس مطرح شده و کلیات آن نیز به تصویب رسیده است.

محجوب در خصوص زمان قرائت گزارش تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی گزارش ادامه داد: گزارش تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی آماده شده و بعد از چاپ در صحن علنی مجلس قرائت می شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: در رابطه با موضوع تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی سه جلسه در دفتر شرکت شستا، منزل شخصی مرتضوی و دفتر شخصی‌ام در مجلس برگزار شد که حدودا 10 ساعت به طول انجامید و صحبت های مرتضوی نیز در این خصوص شنیده شد.

وی گفت: صحبت‌های که در جلسات مربوط به موضوع تحقیق وتفحص از سازمان تأمین اجتماعی عنوان شده، باید با اسناد مطابقت داشته باشد زیرا با توجه به اسناد در این موضوع قضاوت خواهد شد.

محجوب افزود: در تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی تخلفات بسیاری از سوی مدیران مختلف به خصوص مدیران دوره اخیر (پیش از دولت یازدهم) این سازمان گزارش شده و در هزینه های انجام شده نیز ابهاماتی وجود دارد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس یادآور شد: البته امکان اشتباه برای ما نیز وجود دارد و تا آخرین لحظه تمام گفته ها در موضوع تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی شنیده خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet