حلول ماه ربیع الاول
1392/08/09 12:12:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سلیمی:

ملت هوشیار ایران لبخندهای دروغین آمریکا را باور ندارد

عضو فراکسیون روحانیون مجلس، روز ۱۳ آبان را روز برائت و دوری‌جستن از آمریکا خواند و گفت: ملت هوشیار ایران در مقابل لبخندهای دروغین آمریکا از خود باختگی نشان نمی‌دهد.
ملت هوشیار ایران لبخندهای دروغین آمریکا را باور ندارد عضو فراکسیون روحانیون مجلس، روز 13 آبان را روز برائت و دوری‌جستن از آمریکا خواند و گفت: ملت هوشیار ایران در مقابل لبخندهای دروغین آمریکا از خود باختگی نشان نمی‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/44067.jpg ملت,هوشیار,ایران,لبخندهای,دروغین,آمریکا,را,باور,ندارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس ، روز 13 آبان را روز برائت از آمریکا خواند و گفت: روز 13 آبان یادآور سه واقعه بزرگ در تاریخ تقویم انقلاب اسلامی، شامل روز تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه توسط دژخیمان پهلوی در سال 43، روز حمله ددمنشانه رژیم پهلوی به صفوف دانش آموزان انقلابی در دانشگاه تهران در سال 57 و روز تسخیر قدرتمندانه لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام در سال 58 است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه 13 آبان امسال پرشور و نشاط‌‌‌ تر از سال‌های گذشته برگزار خواهد شد و علت هم روشن است، اظهار داشت:  در حال‌حاضر شاهد هستیم با وجود تغییر تاکتیک دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران و مذاکره تلفنی روسای  جمهور ایران و آمریکا و نشست وزرای خارجه هر دو کشور، عملا آمریکا از مواضع قبلی خود عدول نکرده و شاهد توهین دولتمردان آمریکایی به ملت بزرگ ایران هستیم.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس با بیان اینکه دشمنی دولتمردان آمریکایی با ما یک دشمنی نهادینه شده است،‌تصریح کرد: ملت هوشیار ما بیدارتر از این هستند که در مقابل لبخندهای دروغین آمریکا از خود باختگی نشان دهند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،سلیمی در پایان خاطر نشان ساخت: 13 آبان امسال نشان می‌دهد ملت ایران زنجیرهای برده‌داری نوینی را که آمریکایی‌ها می‌خواستند در کشور ما راه بیندازند را پاره کرده و امسال هم این مسیر را با قدرت ادامه خواهد داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet