حلول ماه ربیع الاول
1392/08/10 12:00:25
سرویس اقتصادی
بائوج لاهوتی مطرح کرد:

پوشش هزینه ایرلاین‌ها از طریق آزادسازی نرخ بلیت/لزوم ارتقاء کیفیت ایرلاین ها

عضو کمیسیون عمران مجلس، گفت: افزایش نرخ بلیت هواپیما نباید منجر به کاهش خدمات و سرویس دهی ایرلاین‌ها شود، چراکه کاهش کیفیت شرکت‌های هواپیمایی بسیار خطرناک‌تر از افزایش نرخ بلیت است.
پوشش هزینه ایرلاین‌ها از طریق آزادسازی نرخ بلیت/لزوم ارتقاء کیفیت ایرلاین ها عضو کمیسیون عمران مجلس، گفت: افزایش نرخ بلیت هواپیما نباید منجر به کاهش خدمات و سرویس دهی ایرلاین‌ها شود، چراکه کاهش کیفیت شرکت‌های هواپیمایی بسیار خطرناک‌تر از افزایش نرخ بلیت است. https://cdn.icana.ir/d/019/42920.jpg پوشش,هزینه,ایرلاین‌ها,از,طریق,آزادسازی,نرخ,بلیت/لزوم,ارتقاء,کیفیت,ایرلاین,ها Icana

مهرداد بائوج لاهوتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به آزادسازی نرخ بلیت هواپیما تا پایان سال جاری، گفت: در هر صورت مشکلات ایرلاین‌ها باید حل شود، چراکه بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی هم قطعات خود را با قیمت‌های کلان خریداری و هم سوخت با نرخ آزاد دریافت می‌کنند که این موضوعات مشکلاتی را برای آنها بوجود آورده است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، افزود: نمی‌توان برای آزادسازی نرخ بلیت هواپیما اظهار خوشحالی کرد، اما بدون شک در شرایط فعلی نباید انتظار داشت کاهش قیمتی نیز در ناوگان حمل و نقل هوایی ایجاد شود.

وی تصریح کرد: دولت متولی اصلی رسیدگی به وضعیت ناوگان حمل و نقل هوایی بوده و باید به مشکلات و معضلات آن رسیدگی کند، چراکه در غیر این صورت شرکت‌های هواپیمایی مجبور به افزایش قیمت بلیت خود هستند.

بائوج لاهوتی اظهار کرد: سهم استفاده از حمل و نقل هوایی در کشور بسیار ناچیز است و به نظر می‌رسد با آزادسازی نرخ بلیت و افزایش قیمت‌ها، این ناوگان با کاهش مسافر مواجه شود، لذا این امر را باید پذیرفت که شرکت‌های هواپیمایی نیز هیچگونه رضایتی به افزایش قیمت‌های خود ندارند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، عنوان کرد: افزایش نرخ بلیت هواپیما نباید منجر به کاهش خدمات و سرویس دهی ایرلاین‌ها شود، چراکه کاهش کیفیت شرکت‌های هواپیمایی بسیار خطرناک‌تر از افزایش نرخ بلیت است.

عضو کمیسیون عمران مجلس، خاطر نشان کرد: هرچند شرکت‌های هواپیمایی با مشکلات و معضلات بزرگی دست و پنجه نرم می‌کنند، اما اینکه گفته می‌شود ایرلاین‌ها در حال ورشکستگی هستند سخن سنجیده و درستی به نظر نمی‌رسد./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet