هدر موبایل
1392/08/09 14:44:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_
افضلی‌فرد مطرح کرد

دلایل حضور رئیس سازمان گمرک در کمیسیون اصل نود

سخنگوی کمسیون اصل نود گفت: نشست مشترک کمیسیون اصل نود و رئیس سازمان گمرک در راستای رسیدگی به پرونده شکایات این سازمان برگزار می‌شود.
دلایل حضور رئیس سازمان گمرک در کمیسیون اصل نود سخنگوی کمسیون اصل نود گفت: نشست مشترک کمیسیون اصل نود و رئیس سازمان گمرک در راستای رسیدگی به پرونده شکایات این سازمان برگزار می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43047.jpg دلایل,حضور,رئیس,سازمان,گمرک,در,کمیسیون,اصل,نود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛"مصطفی افضلی‌فرد" نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی،  درباره حضور رئیس کل گمرک در جلسه هفته آینده کمیسیون اصل 90 گفت: متاسفانه درباره سازمان گمرک، پرونده و شکایات زیادی مطرح است، لذا جلسه‌ای با رئیس کل گمرک در راستای حل این مشکلات برگزار می‌شود.
 
وی افزود: سازمان گمرک یکی از نهادهای بسیار مهمی است که متقاضیان زیادی دارد، لذا در این نشست درصدد هستیم تا مشکلاتی را که در این سازمان وجود دارد بررسی و برطرف کنیم.
 
افضلی‌فرد درباره سرنوشت پرونده واردات خودروهای لوکس که از سوی برخی از سازمان‌ها و شخصیت‌های دولتی صورت گرفته، اظهار داشت: گزارش این پرونده نهایی و به هیئت رئیسه ارجاع شده است.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران وی خاطرنشان کرد: قرار است کلیات این گزارش با قید اسامی شخصیت‌های حقوقی در مجلس قرائت شود و اسامی حقیقی نیز به قوه قضائیه ارسال خواهد شد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet