حلول ماه ربیع الاول
1392/08/10 09:32:49
سرویس دیگر رسانه‌ها_
هاشمی:

به تعامل دولت و مجلس برای معرفی وزیر ورزش امیدواریم

نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد که وزیر آینده ورزش و جوانان با استفاده از مشاورین و مدیران خوب در مجموعه این وزارتخانه عقب‌ماندگی‌های حوزه ورزش و جوانان را به سرعت جبران کند.
به تعامل دولت و مجلس برای معرفی وزیر ورزش امیدواریم نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد که وزیر آینده ورزش و جوانان با استفاده از مشاورین و مدیران خوب در مجموعه این وزارتخانه عقب‌ماندگی‌های حوزه ورزش و جوانان را به سرعت جبران کند. https://cdn.icana.ir/d/019/42836.jpg به,تعامل,دولت,و,مجلس,برای,معرفی,وزیر,ورزش,امیدواریم Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ سید مهدی هاشمی اظهار کرد: من فکر می‌کنم علاوه بر شرایط عمومی که وزرا باید برای تصدی منسب وزارت داشته باشند برای هر کدام از وزارتخانه‌ها یکسری شرایط اختصاصی مورد انتظار است، طبیعتا فردی که در امور جوانان و ورزش تخصص داشته باشد می‌تواند سرعت بیشتری در جبران عقب‌ماندگی‌ها داشته باشد.

وی افزود: متاسفانه در مرحله قبل تعامل و مشاوره لازم با مجلس انجام نشد یا به صورت ناقص انجام شد، ما در مرحله اول پیشنهاداتی دادیم اما چون دیدیم به پیشنهادات توجه نشد در مرحله دوم هم مشاوره‌ای صورت نگرفت لذا برای وزیر پیشنهادی سوم هم پیشنهادی نداریم.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: امیدواریم اگر دولتی‌ها برای تعامل با مجلس جهت معرفی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان این ضرورت را احساس کردند سریعتر اقدام کنند، زیرا فرصت زیادی برای معرفی وزیر و تعامل و هماهنگی در این رابطه باقی نمانده و عقب‌ماندگی‌ها هم بسیار زیاد است.

هاشمی با ابراز امیدواری نسبت به تعامل دولت با مجلس برای معرفی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان تاکید کرد: امیدواریم از مدیری قوی در این حوزه استفاده شود، طبعا هر فردی که مدیریت و شان لازم را برای استفاده از مشاورین و مدیران خوب در مجموعه وزارت نوپای ورزش و جوانان داشته باشد می‌تواند به سرعت عقب‌ماندگی‌های را جبران کند و انتظار ما این است که چه فرد باسابقه‌ای در این حوزه باشد یا کم سابقه باشد، از ترکیبی استفاده کند که بتواند انتظارات جامعه ورزرش را به خوبی پاسخ دهد.

به  گزارش ایسنا؛ نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در مورد احتمال معرفی محمد شریعتمداری به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان تصریح کرد: هنوز در این باره اعلام موضع رسمی نشده و ایشان فعلا به عنوان سرپرست این وزراتخانه معرفی شده اگرچه آقای شریعتمداری هم می‌تواند در چارچوبی سکان مدیریت ورزش و جوانان کشور را بر عهده گیرد مشروط بر اینکه این اقدام در مجلس و در جامعه تخصصی ورزش و جوانان ایجاد شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet