حلول ماه ربیع الاول
1392/08/10 12:07:05
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جوکار:

جنایت‌های آمریکا از حافظه تاریخی ملت ایران پاک‌نشدنی است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان "دشمنی ما با آمریکا سطحی نیست"، گفت: شعار مرگ بر آمریکای ۱۳ آبان امسال گسترده‌تر خواهد بود.
جنایت‌های آمریکا از حافظه تاریخی ملت ایران پاک‌نشدنی است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان "دشمنی ما با آمریکا سطحی نیست"، گفت: شعار مرگ بر آمریکای ۱۳ آبان امسال گسترده‌تر خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/43090.jpg جنایت‌های,آمریکا,از,حافظه,تاریخی,ملت,ایران,پاک‌نشدنی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ملت‌ ایران دشمنان خود را به‌خوبی شناخته و در آینده نیز بیشتر این دشمنان را خواهد شناخت، گفت: شاید عده‌ای سعی کنند با تحریف سخنان حضرت امام خمینی(ره) و منتسب کردن برخی از مطالب غیرواقع به ایشان، اهدافی را دنبال کنند اما باید بدانند راه به جایی نخواهند برد.

وی با اظهار "عده‌ای از حضرت امام خمینی(ره) خاطره می‌گویند و به‌دنبال خاطره‌نویسی افتادند که فقط به درد خودشان می‌خورد و به درد جامعه ما نمی‌خورد"، اظهار داشت: حضرت امام این مسئله را به‌خوبی درک کردند که از فردای روز ارتحالشان عده‌ای قصد تحریف سخنان ایشان را داشته باشند لذا در وصیت‌نامه سیاسی الهی خود آوردند که مطالبی از من قابل استناد است که یا مکتوب نوشته باشند و یا آنچه را گفتم و از صدا و سیما پخش شده است و فقط این موارد ملاک عمل است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: دشمنی ما با آمریکا سطحی و قشری نیست که به‌راحتی حل شود بلکه ماهیتی است و در ماهیت آمریکا ظلم نهفته شده و در ماهیت دین اسلام، نظام اسلامی و انقلاب اسلامی نیز مقابله با ظلم نهفته است و لذا این دشمنی زمانی کم می‌شود و رابطه ایجاد می‌شود که ماهیت یکی از این دو تغییر کند. یعنی یا باید ماهیت ما تغییر کند که چنین اتفاقی نخواهد افتاد و کسانی که به‌دنبال تغییر ماهیت انقلاب اسلامی هستند، قطعاً توسط مردم سیلی محکمی خواهند خورد و یا باید ماهیت آمریکایی‌ها تغییر کند که آمریکایی‌ها نیز ماهیت خود را تغییر نمی‌دهند.

جوکار، آمریکا را کشوری سلطه‌جو، سلطه‌گر و استکباری دانست و گفت: چه معنایی دارد که عده‌ای ایجاد رابطه با آمریکا را مطرح می‌کنند و دل خود را به آن خوش می‌کنند و ویترینی برای آن درست کرده‌اند که آن را زیبا نشان می‌دهند، در حالی که پشت ویترین، چهره کریه‌المنظر آمریکایی‌ها پنهان شده که اصلاً قابل قبول نیست.

به گزارش تسنیم،وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها روی دستان چدنی خود دستکشی مخملی پوشانده‌اند، خاطرنشان کرد: ملت ما در تجربیات گذشته خود و در خیانت‌ها و جنایت‌هایی که آمریکایی‌ها در حق ملت ایران بعد از انقلاب و حتی قبل از انقلاب روا داشته‌اند، به‌خوبی دست چدنی آمریکا را دیده و لمس کرده است و این موارد هیچ‌گاه از ذهن مردم پاک نخواهد شد و ان‌شاءالله در 13 آبان امسال حضور بانشاط‌تر و گسترده‌تر مردم را با فریادهای مرگ بر آمریکا همه خواهند شنید و داغ کمرنگ شدن این شعار را بر دل آمریکایی‌ها خواهیم گذاشت./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet