حلول ماه ربیع الاول
1392/08/10 12:26:50
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی‌صدر مطرح کرد:

ضرورت بازنگری در شرح وظایف وزارتخانه‌های ادغامی

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، جداسازی وزارت صنعت، معدن و تجارت را معقول ندانست و گفت: دولت باید قبل از طرح موضوع جداسازی وزارتخانه‌های ادغامی، در شرح وظایف این وزارتخانه‌ها بازنگری داشته باشد.
ضرورت بازنگری در شرح وظایف وزارتخانه‌های ادغامی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، جداسازی وزارت صنعت، معدن و تجارت را معقول ندانست و گفت: دولت باید قبل از طرح موضوع جداسازی وزارتخانه‌های ادغامی، در شرح وظایف این وزارتخانه‌ها بازنگری داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/43326.jpg ضرورت,بازنگری,در,شرح,وظایف,وزارتخانه‌های,ادغامی Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛موید حسینی‌صدر نماینده مردم خوی در مجلس درباره اخباری مبنی بر تصمیم دولت برای ارائه لایحه تفکیک وزارت صنعت، معدن وتجارت به مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت باید قبل از طرح موضوع جداسازی وزارتخانه‌های ادغامی، در شرح وظایف این وزارتخانه‌ها بازنگری داشته باشد.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه در سال سوم برنامه پنجم توسعه قرار داریم لازم است یک کار مطالعه شده و منسجمی صورت گیرد و با توجه به هزینه‌هایی که با ادغام وزراتخانه‌ها صورت گرفته ضرورت دارد دولت در این باره شتاب‌زده عمل نکند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه طرح این موضوع معقول نیست،‌ گفت: تصویب این موضوع نیاز به دو، سوم آراء نمایندگان داردکه در این شرایط مشکل است در مجلس رای آورد.
 
حسینی‌صدر در پایان خاطر نشان ساخت: به نظرم دولت باید به فکر این باشد با بازنگری در شرح وظایف این وزارتخانه‌ها، لایحه پخته‌ای به مجلس ارسال کند تا بتوان یک کار اساسی کرد در غیر این‌صورت، انجام اقدام شتاب‌زده جز ضرر چیزی نخواهد داشت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛درچندماه‌ گذشته گمانه‌زنی‌های بسیاری برای تصدی کرسی وزارت صنعت، معدن، تجارت شد که بالاخره "محمدرضا نعمت‌زاده" از مجلس رای اعتماد گرفته و تصدی امور این وزارتخانه را به عهده ‌گرفت؛ اما هنوز مُهر وزارت "نعمت‌زاده" خشک نشده، خبرازجداسازی دوباره این وزارتخانه به گوش می‌رسد و به نظر می‌رسد لایحه جداسازی‌ وزارت ‌صنعت، معدن، تجارت درحال تدوین برای ارائه به مجلس نهم است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet