هدر موبایل
1392/08/10 12:32:30
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کائیدی:

یارانه دو دهک به بخش سلامت اختصاص یابد

عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی معتقد است که برخی طرح‌ها و لوایح بدون کار کارشناسی در مجلس به تصویب می‎رسد.
یارانه دو دهک به بخش سلامت اختصاص یابد عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی معتقد است که برخی طرح‌ها و لوایح بدون کار کارشناسی در مجلس به تصویب می‎رسد. https://cdn.icana.ir/d/019/44125.jpg یارانه,دو,دهک,به,بخش,سلامت,اختصاص,یابد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ علی کائیدی افزود: در کمیسیون بهداشت درخواستی مطرح شد که یارانه دو دهک که معادل 8 هزار میلیارد تومان است به حوزه سلامت اختصاص داده شود.

وی با بیان اینکه البته حذف دو دهک در هدفمندسازی یارانه باید کارشناسی باشد اظهار کرد: در حال حاضر آمار کاملی از 2 دهک موجود و مشخص نیست که فاصله بین دهک دوم و سوم چقدر است پس چگونه میتوان آن را حذف کرد.

کائیدی با بیان اینکه زمانی که مجلس طرح هدفمندسازی یارانهها را تصویب کرد باید اقشاری که تحت پوشش نهادهای حمایتی است را مورد توجه قرار میداد اضافه کرد: این کاری است که باید کارشناسی شود و باید بدانیم عکسالعمل و برخورد دو سه دهکی که قرار است حذف شوند چگونه است شاید آنها هم بگویند دریافت یارانه حقمان است.

وی گفت: متأسفانه برخی لوایح و طرح‌ها عجولانه و بدون کار کارشناسی به تصویب میرسد.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اگر این بودجه به بخش سلامت تزریق شود قطعاً طرح پزشک خانواده اجرا و کمکی به بیماران خاص خواهد شد و مطالبات بیمهها و بهداشت پرداخت میشود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet