هدر موبایل
1392/08/10 12:36:24
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نعیمی رز:

تغییر در روش برخورد با دشمن، برای دستیابی به آرمان‌ها ضرورت دارد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که استراتژی نرمش قهرمانانه پایبندی به اصول سیاسی نظام و نه عدول از ارزش ‌ها است.
تغییر در روش برخورد با دشمن، برای دستیابی به آرمان‌ها ضرورت دارد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که استراتژی نرمش قهرمانانه پایبندی به اصول سیاسی نظام و نه عدول از ارزش ‌ها است. https://cdn.icana.ir/d/019/43117.jpg تغییر,در,روش,برخورد,با,دشمن،,برای,دستیابی,به,آرمان‌ها,ضرورت,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ صفر نعیمی ‌رز گفت: همانطور که در قرآن کریم نیز آمده است در بسیاری از مواقع تغییر در روش برخورد با دشمن برای دستیابی به آرمان ‌ها بسیار لازم است.

وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری بر نرمش قهرمانانه سیاستمداران جمهوری اسلامی، اظهار کرد: نرمش قهرمانانه در حقیقت مواضع اصولی نظام و انقلاب را مدنظر قرار می ‌دهد که شامل عزت، حکمت و مصلحت نظام می ‌شود که البته طبق توصیه ‌های مقام معظم رهبری، رئیس جمهوری ایران در سفر به پارلمان ملل متحد سعی کردند این مواضع را حفظ کنند.

وی در خصوص ارتباط بین نرمش قهرمانانه و سازش با استکبار جهانی، گفت: امام خمینی(ره) خط و مشی‏ را که بر مبنای اسلام برنامه‌ریزی شده است، نشان دادند و اعلام کردند که مردم ما با مردم آمریکا مشکلی ندارند و همچنین ملت آمریکا با ملت ایران مشکلی ندارند، لذا آنچه حایل بین ما و کشور آمریکا است، زورگویی، چپاول‌گری، خودخواهی و جنگ‌ افروزی دولت‌ مردان آن کشور است که بین ملت ‌ها فاصله انداخته است.

نماینده آستارا با بیان اینکه تأکید مقام معظم رهبری در بکارگیری نرمش قهرمانانه از سوی دولتمردان جمهوری اسلامی راهی برای آشکارسازی و شناسایی خوی استکباری آمریکا و متحدانش است، تصریح کرد: دولتمردان جمهوری اسلامی به این نوع رفتارهای غرب که در ظاهر به جمهوری اسلامی لبخند می‌زنند و خواهان مذاکرات هستند، اما در واقع به دنبال اهدافشانند، امید نمی‌بندد.

وی با بیان اینکه استراتژی نرمش قهرمانانه پایبندی به اصول سیاسی نظام است و از ارزش‌ ها عدول نمی ‌کند، متذکر شد: همانطور که در قرآن کریم نیز آمده است در بسیاری از مواضع تغییر در روش برخورد با دشمن برای دستیابی به آرمان‌ ها بسیار لازم است، لذا نباید دشمن‌ شناسی را کنار بگذاریم، امروز همه واقفند که دولت‌ مردان آمریکا به ‌دنبال یک رابطه برابر با دولت جمهوری اسلامی ایران نیستند و همه هدف آن‌ ها این است که ضعف‌ ها و شکست‌ های خود را در خاورمیانه بپوشانند، لذا نادیده گرفتن این دشمنی‌ ها مانع موفقیت در نرمش قهرمانانه است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اضافه کرد: چنانچه دولتمردان آمریکا در موضع خود تجدیدنظر کنند و حق و حقوق ملت ایران را به رسمیت بشناسند و برای مصالح و منافع عموم اعم از مردم ما و مردم کشور خود و سایر ملت‌ها گام بردارند، مشکل حل شده است.

به گزارش ایسنا، نعیمی با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران کشور مستقلی است، خاطرنشان کرد: سیاست ‌های کلی نظام را مقام معظم رهبری ترسیم می‌فرمایند و تحت تاثیر دیگر کشورها نیستیم؛ لذا مواضع ما مستحکم و تثبیت شده است، اما مواضع کشور آمریکا مستحکم نیست گرچه ابرقدرت است اما استقلال لازم را ندارد چون مواضع‌اش تحت تاثیر رژیم صهیونیستی، انگلیس، آلمان و فرانسه است و به عبارتی وابسته به متحدانش است؛ لذا همین وابستگی آنان را به حواشی می‌ برد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet