حلول ماه ربیع الاول
1392/08/10 14:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پورمختار:

جلسات کمیسیون اصل نود با برخی از افراد مرتبط با پرونده "رشوه‌گیری در فوتبال" برگزار می‌شود

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: به منظور پیگیری پرونده رشوه‌گیری در فوتبال جلسات اختصاصی با برخی افراد برگزار می‌کنیم تا اطلاعات مورود نیاز را در اختیار ما قرار دهند.
جلسات کمیسیون اصل نود با برخی از افراد مرتبط با پرونده "رشوه‌گیری در فوتبال" برگزار می‌شود رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: به منظور پیگیری پرونده رشوه‌گیری در فوتبال جلسات اختصاصی با برخی افراد برگزار می‌کنیم تا اطلاعات مورود نیاز را در اختیار ما قرار دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/43771.jpg جلسات,کمیسیون,اصل,نود,با,برخی,از,افراد,مرتبط,با,پرونده,"رشوه‌گیری,در,فوتبال",برگزار,می‌شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛"محمدعلی پورمختار" رئیس کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به آخرین وضعیت پرونده رشوه‌گیری در فوتبال گفت: همچنان این پرونده را بررسی می‌کنیم.
 

وی افزود: در حال حاضر جلسات اختصاصی برگزار می‌کنیم و از مسئولان دعوت می‌کنیم.
 
پورمختار تاکید کرد: ممکن است برخی از افراد نتوانند در جمع اطلاع‌رسانی کنند بلکه در این نشست‌ها اطلاعات را در اختیار ما قرار می‌دهند.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ کمیسیون اصل نود چندی پیش به موضوع رشوه‌گیری در فوتبال ورود پیدا کرد و تاکنون چندین جلسه در این رابطه با برخی مسئولان برگزار کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet