حلول ماه ربیع الاول
1392/08/10 15:19:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
یوسفیان ملا:

آمریکا امروز هم حاضر به کاهش تحریم‌ها نیست

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جنایات آمریکا علیه ایرانی‌ها عامل دشمنی مردم با آنها شده است، گفت: مردم هیچگاه جنایات آنها را فراموش نخواهند کرد.
آمریکا امروز هم حاضر به کاهش تحریم‌ها نیست عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جنایات آمریکا علیه ایرانی‌ها عامل دشمنی مردم با آنها شده است، گفت: مردم هیچگاه جنایات آنها را فراموش نخواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/49270.jpg آمریکا,امروز,هم,حاضر,به,کاهش,تحریم‌ها,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به در پیش بودن 13 آبان گفت: مردم در این روز شعار «مرگ بر آمریکا» را همانند گذشته سر خواهند داد.

وی با بیان اینکه دشمنی مردم ایران با آمریکا به دلیل جنایات آنها در حق ایران است، جنگ ایران و عراق و حمایت آمریکایی‌ها از بعثی‌ها را از جمله این دشمنی‌ها برشمرد.

این نماینده مردم در خانه ملت با اشاره به لانه جاسوسی آمریکا در جمهوری اسلامی و تسخیر این جاسوسخانه توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره)، گفت: اکنون پس از گذشت سال‌ها آمریکایی‌ها حتی تلفن‌های مقامات عالیرتبه سایر کشورها را نیز کنترل می‌کند که این نشان می‌دهد سفارتخانه آنها در بساری کشورها لانه جاسوسی است.

وی با اشاره به شهادت بسیاری از ایرانی‌ها در جنگ عراق و ایران، تصریح کرد: خون بچه‌های ما بر گردن آمریکا است که در آن ایام عراق را تجهیز می‌کرد، مردم ایران هیچگاه آن روزها را فراموش نمی‌کنند.

یوسفیان‌ملا با بیان اینکه اگر روزی اعتقادی برای صرف‌نظر از جنایات آمریکا به وجود آید هیچگاه اعتماد به وجود نمی‌آید، خاطرنشان کرد:‌ آمریکا همواره سیاست‌های استکباری را مدنظر قرار داده و هیچگاه به فکر مردم ایران نبوده و نخواهد بود.

چهره شاخص فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با تاکید بر اینکه انسان نمی‌تواند با خواب و خیال و تصورات واهی رویکردهای خود را تغییر دهد، تصریح کرد: مردم نمی‌توانند پس از آن همه دشمنی جنایات آمریکایی‌ها را فراموش کرده و کوتاه بیایند.

به گزارش فارس،وی با تاکید بر اینکه آمریکا امروز هم حاضر به کوتاه آمدن و کاهش تحریم‌ها نیست، خاطرنشان کرد: ما امروز تغییری در رفتار آمریکایی‌ها ندیدیم که بخواهیم تفکر خود را تغییر دهیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet