هدر موبایل
1392/08/10 13:20:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
انصاری:

شخص مورد نظر برای وزارت ورزش و جوانان هنوز مشخص نشده است

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با بیان اینکه شخص مورد نظر برای وزارت ورزش و جوانان هنوز مشخص نشده است، گفت: وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش هفته آینده به مجلس معرفی می‌شود.
شخص مورد نظر برای وزارت ورزش و جوانان هنوز مشخص نشده است معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با بیان اینکه شخص مورد نظر برای وزارت ورزش و جوانان هنوز مشخص نشده است، گفت: وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش هفته آینده به مجلس معرفی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/45445.jpg شخص,مورد,نظر,برای,وزارت,ورزش,و,جوانان,هنوز,مشخص,نشده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت‌الاسلام والمسلمین مجید انصاری درباره معرفی وزیر پیشنهادی دولت برای وزارتخانه ورزش و جوانان اظهار داشت: طبق برنامه ریزی انجام شده وزیر پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان یکشنبه هفته آینده به مجلس معرفی خواهد شد.

وی افزود: شخص مورد نظر برای معرفی وزیر پیشنهادی تاکنون مشخص نشده است و تا روز یکشنبه رئیس‌جمهور و دولت تدبیر و امید وزیر پیشنهادی خود را به هیئت رئیسه مجلس معرفی خواهد کرد.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با اشاره به جلسه رای اعتماد سه وزیر پیشنهادی دولت در جلسه گذشته گفت: نمایندگان مجلس همواره با سخنان و عملکرد خود حمایت همه‌جانبه مجلس را از دولت داشته‌اند و ما نیز از نظر مثبت نمایندگان نسبت به وزرای پیشنهادی تشکرمی‌کنیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،انصاری خاطرنشان کرد: زمان جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی پس از معرفی از سوی دولت توسط هیئت رئیسه مجلس اعلام خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet