هدر موبایل
1392/08/10 19:50:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بیاتیان:

استاندار جدید کردستان تا پایان هفته آینده معرفی می‌شود

رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان گفت: براساس اخبار رسمی و غیر رسمی استاندار جدید این استان تا پایان هفته آینده معرفی خواهد شد.
استاندار جدید کردستان تا پایان هفته آینده معرفی می‌شود رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان گفت: براساس اخبار رسمی و غیر رسمی استاندار جدید این استان تا پایان هفته آینده معرفی خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/43061.jpg استاندار,جدید,کردستان,تا,پایان,هفته,آینده,معرفی,می‌شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛"سیدمحمد بیاتیان" نماینده مردم بیجار در مجلس ، از انتخاب استاندار جدید کردستان تا هفته آینده خبر داد.
 
وی افزود: مجمع نمایندگان استان کردستان گزینه پیشنهادی خود را به دولت معرفی کرده و این در حالیست که نام برخی افراد عمومی دیگری نیز برای تصدی این پست مطرح است.
 
رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان اظهار داشت: وزارت کشور قول داده است تا این گزینه‌های پیشنهادی را بررسی کرده و پس از جمع‌بندی نظر خود را اعلام کند.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن در پایان خاطر نشان کرد: براساس خبرهای رسمی و نیمه رسمی تا پایان هفته آینده استاندار جدید کردستان معرفی خواهد شد.
 گفتنی است؛ در حال حاضر "علیرضا شهبازی" استاندار کردستان است./

پایان پیام
 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet