حلول ماه ربیع الاول
1392/08/11 09:29:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جعفری‌ بنه خلخال با اشاره به مفقود شدن خانواده ای در جاده اسالم به خلخال انتقاد کرد:

بی توجهی مسئولان وزارت راه و شهرسازی به وضعیت جاده اسالم به خلخال

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: هفته گذشته خانواده ای فرهنگی از اهالی گیوی با یک دستگاه پژو ۲۰۶ هنگام تردد از جاده اسالم به خلخال مفقود شده و علت سقوط ماشین ها در این جاده نبود خط کشی در وسط آن است که متاسفانه اداره کل راه وشهرسازی استان و وزارت راه حتی تا این اندازه ای همیت و توجه ندارد که یک خط کشی ساده را در جاده ای که در تابستان نیز مه گیر بوده و پرتگاه دارد، انجام دهد.
بی توجهی مسئولان وزارت راه و شهرسازی به وضعیت جاده اسالم به خلخال نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: هفته گذشته خانواده ای فرهنگی از اهالی گیوی با یک دستگاه پژو 206 هنگام تردد از جاده اسالم به خلخال مفقود شده و علت سقوط ماشین ها در این جاده نبود خط کشی در وسط آن است که متاسفانه اداره کل راه وشهرسازی استان و وزارت راه حتی تا این اندازه ای همیت و توجه ندارد که یک خط کشی ساده را در جاده ای که در تابستان نیز مه گیر بوده و پرتگاه دارد، انجام دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/44828.jpg بی,توجهی,مسئولان,وزارت,راه,و,شهرسازی,به,وضعیت,جاده,اسالم,به,خلخال Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ جلیل جعفری‌ بنه خلخال، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود گفت: هفته گذشته در حوزه انتخابیه خلخال و کوثر خانواده ای فرهنگی از اهالی گیوی با یک دستگاه پژو 206 هنگام تردد از جاده اسالم به خلخال مفقود شده است.
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:جاده اسالم به خلخال ، جاده ای کوهستانی و مه گیر است و اگر خدایی ناکرده خودرویی سقوط کند، پیدا کردن آن بسیار کار مشکلی است.
جعفری بنه خلخال علت سقوط این دستگاه پژو را نبود خط کشی در وسط این جاده توصیف و تصریح کرد:متاسفانه اداره کل راه وشهرسازی استان و وزارت راه حتی تا اندازه ای همیت و توجه ندارد که یک خط کشی ساده را در جاده ای که در تابستان نیز مه گیر بوده و پرتگاه دارد، انجام دهد.
وی با انتقاد از بی توجهی مسئولان به ایمنی جاده خلخال و کوثر ادامه داد: یک خط کشی ساده می توانست مانع از این حوادث شود و بودجه زیادی برای بهبود این وضعیت جاده مورد نیاز نیست اما مسئولان توجه کافی نمی کنند .
این نماینده مردم در مجلس نهم در ادامه اظهارات خود تاکید کرد: با وجود فرا رسیدن زمستان هنوز خط کشی و روکشی اسفالت این جاده به رغم تذکرات مکرر من در مجلس انجام نشده است و این جاده تنها مسیر مردم خلخال برای تردد به مرکز کشور است.
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، عضو کمیسیون انرژی مجلس خواستار توجه وزارت راه و شهرسازی شد و گفت:در حال حاضر کل اهالی گیوی نگران این خانواده هستند و از وزارت کشور نیز در خواست می کنم به دنبال یافتن اثر و نشانه ای از این خانواده باشد ./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet