خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1392/08/11 11:04:59
سرویس سیاسی
منادی‌سفیدان به خانه ملت خبر داد:

احتمال معرفی فائقی یا مهرعلیزاده برای وزارت ورزش/ وزیر پیشنهادی فردا معرفی می‌شود

عضو هیأت رئیسه مجلس از معرفی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان از سوی دولت در نشست فردای مجلس خبر داد و گفت: سعید فائقی و محسن مهرعلیزاده دو گزینه اصلی برای معرفی دولت به مجلس برای وزیر پیشنهادی هستند.
احتمال معرفی فائقی یا مهرعلیزاده برای وزارت ورزش/ وزیر پیشنهادی فردا معرفی می‌شود عضو هیأت رئیسه مجلس از معرفی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان از سوی دولت در نشست فردای مجلس خبر داد و گفت: سعید فائقی و محسن مهرعلیزاده دو گزینه اصلی برای معرفی دولت به مجلس برای وزیر پیشنهادی هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/50554.jpg احتمال,معرفی,فائقی,یا,مهرعلیزاده,برای,وزارت,ورزش/,وزیر,پیشنهادی,فردا,معرفی,می‌شود Icana

علیرضا منادی‌سپیدان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اعلام اینکه به احتمال زیاد وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان فردا  از سوی دولت به مجلس معرفی می‌شود، گفت: با توجه به اظهارات مسئولان دولتی، وزیر پیشنهادی وزارت ورزش فردا معرفی می‌شود تا بررسی صلاحیت او در دستور کار هفته چهارم صحن علنی مجلس قرار گیرد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دولت تنها این هفته را برای معرفی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان به مجلس فرصت دارد، افزود: ‌با توجه به اتمام مهلت تصدی سرپرستی وزارت ورزش و جوانان در 24 آبان، رئیس‌جمهور پیش از پایان یافتن این زمان باید وزیر کابینه خود را برای اخذ رأی اعتماد به مجلس معرفی کند.

عضو هیأت رئیسه مجلس، از معرفی سعید فائقی یا محسن مهرعلیزاده به‌عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان از سوی دولت به مجلس خبر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet