هدر اصلی
1392/08/11 11:17:40
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مصباحی مقدم:

در شعارهای روز 13 آبان بر حمایت از دولت تاکید شود

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت حضور مردم در راهپیمایی روز ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، گفت: همزمان با سردادن شعارهای ضد استکباری باید از دولت نیز در روند مذاکرات حمایت کرد.
در شعارهای روز 13 آبان بر حمایت از دولت تاکید شود نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت حضور مردم در راهپیمایی روز 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، گفت: همزمان با سردادن شعارهای ضد استکباری باید از دولت نیز در روند مذاکرات حمایت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/44971.jpg در,شعارهای,روز,13,آبان,بر,حمایت,از,دولت,تاکید,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حجت اسلام والمسلمین « غلامرضا مصباحی مقدم » با اشاره به این که روز 13 آبان نماد ظلم ستیزی ملت ایران و مخالفت آنان با رفتارهای استکباری است، گفت: همزمان با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» در شعارها و قطعنامه ها باید بر حمایت از دولت نیز در روند مذاکرات جاری تاکید شود.
مصباحی مقدم حمایت از دولت برای پیشبرد دیپلماسی جدید را باعث ایجاد وحدت رویه در کشور دانست و گفت: در این صورت است که تصور نمی شود موضوع مذاکرات اخیر مخالفان زیادی در کشور دارد.
وی تصریح کرد: شنیده شدن صدای واحد از ایران باعث می شود تا طرف مقابل بداند که ملت ایران در عین حفظ روحیه استکبار ستیزی خود، پشت مذاکره کنندگان است و از دولت در این زمینه حمایت می کند.
مصباحی مقدم با تاکید بر اینکه در شرایط مذاکرات با غرب در سطح مقامات عالی، از به نتیجه رسیدن این مذاکرات ناامید نیستیم، اظهار داشت: البته این مذاکرات به معنای این نیست که ملت ایران مشی دشمنی با استکبار را کنار گذاشته و حرکت مقاومت خود را متوقف می کند.
این نماینده مجلس در ادامه پیام حضور در راهپیمایی روز 13 آبان سال جاری را حمایت از دولت و تداوم مقاومت در مقابل جهان استکبار دانست.
مصباحی مقدم همچنین گفت: به طور یقین در صورتی که حرکت ملت ایران برای مقابله با استکبار جهانی متوقف شود، آنها تصور خواهند کرد که ایران از موضع ضعف پای میز مذاکره با غربی ها نشسته است.
عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان این که گاهی دشمن به ما نزدیک می شود تا ما را غافل کند، گفت: ما باید هوشیارانه رفتار کرده و هیچگونه غفلتی به خود راه ندهیم و از موضع عزت و حکمت موضوع مذاکرات را نیز پیش ببریم.
به گزارش خبرگزاری ایرنا، مصباحی مقدم افزود: ملت ایران به ویژه دانش آموزان و دانشجویان در راهپیمایی امسال روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نیز با حضور چشمگیر خود در مقابل افزون خواهی ها خواهند ایستاد و نشان خواهند داد که از حقوق خود کوتاه نمی آیند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet