هدر موبایل
1392/08/11 12:03:31
سرویس دیگر رسانه‌ها_
افروغ:

شعار"مرگ بر آمریکا"برگ برنده ماست/ کسی که به دنبال حذف مرگ برآمریکا است انقلاب را درک نکرده است

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه شعار مرگ بر آمریکا برگ برنده ایران است، گفت: هرکس که به دنبال حذف این شعار باشد انقلاب اسلامی را درک نکرده و ظلم را نفهمیده است.
شعار"مرگ بر آمریکا"برگ برنده ماست/ کسی که به دنبال حذف مرگ برآمریکا است انقلاب را درک نکرده است کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه شعار مرگ بر آمریکا برگ برنده ایران است، گفت: هرکس که به دنبال حذف این شعار باشد انقلاب اسلامی را درک نکرده و ظلم را نفهمیده است. https://cdn.icana.ir/d/019/44595.jpg شعار"مرگ,بر,آمریکا"برگ,برنده,ماست/,کسی,که,به,دنبال,حذف,مرگ,برآمریکا,است,انقلاب,را,درک,نکرده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عماد افزوغ با تاکید براینکه راهپیمایی 13 آبان امسال پرشورتر سالهای گذشته برگزار می شود، گفت: تلاش عده ای برای کم رنگ شدن روز مبارزه با استکبارستیزی بیهوده است و ملت ایران هرگز توطئه و دشمنی های آمریکا را فراموش نخواهند کرد.
نماینده مردم تهران در مجلس هفتم، شعار مرگ بر آمریکا را برگ برنده ایران نسبت به آمریکا خواند و گفت: هرکس که خواهان حذف این شعار باشد انقلاب اسلامی را درک نکرده و ظلم را نفهمیده است.
وی با اشاره به مذاکرات اخیر میان ایران و آمریکا گفت: بعد از این مذاکرات هنوز هیچ تغییری را در سیاست های استکباری آمریکا مشاهده نکرده ایم که ما نیز در مقابل شعار مرگ بر آمریکا را سر ندهیم.
به گزارش خبرگزاری مهر، این کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: هرگاه آمریکا از خوی استکباری خود دست برداشت و رفتار منصفانه ای در قبال ایران داشت ما هم در سیاست های خود نسبت به این کشور تجدید نظر می کنیم اما تا به امروز بجز دشمنی و سوء نیت حافظه تاریخی ملت ایران چیز دیگری از آمریکا به یاد ندارد./
پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet