خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/08/11 12:23:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رضایی کوچی:

توقف طرح مسکن مهر تعادل عرضه و تقاضای مسکن را برهم می زند

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: توقف طرح مسکن مهر بدون در نظر گرفتن جایگزین برای آن ، برای وضعیت عرضه و تقاضای بازار مسکن مشکل ایجاد کرده و منجر به تورم جدی در قیمت مسکن می شود.
توقف طرح مسکن مهر تعادل عرضه و تقاضای مسکن را برهم می زند عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: توقف طرح مسکن مهر بدون در نظر گرفتن جایگزین برای آن ، برای وضعیت عرضه و تقاضای بازار مسکن مشکل ایجاد کرده و منجر به تورم جدی در قیمت مسکن می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/42822.jpg توقف,طرح,مسکن,مهر,تعادل,عرضه,و,تقاضای,مسکن,را,برهم,می,زند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ محمدرضا رضایی کوچی، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به اعلام وزیر راه و شهرسازی در ارتباط با توقف طرح مسکن مهر گفت:   مسیری که وزیر راه و شهرسازی در ارتباط با مسکن مهر در پیش گرفته ، مسیر اشتباهی است و کمیسیون عمران مجلس با این رویه موافق نیست.
نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: البته ایرادات جدی از لحاظ زیر ساخت ها و مکان یابی  به این طرح وارد بود اما در کل سود و منفت زیادی برای مردم در پی داشت.
رضایی کوچی با بیان این که دولت یازدهم باید به دنبال اصلاح طرح مسکن مهر می رفت نه توقف آن، گفت: این که طرح مسکن مهر متوقف شود و هیچ جایگزین دیگری نیز برای این طرح در نظر گرفته نشود، بدون شک برای وضعیت عرضه و تقاضای بازار مسکن مشکل ایجاد کرده و باعث تورم جدی در قیمت مسکن می شود.
وی تصریح کرد:  گویا وزیر راه و شهرسازی تزهایی مبنی بر تشکیل صندوق برای مسکن دارد که این مباحث زمان بر است و تقاضای مسکن در زمان فعلی بی پاسخ می ماند و با این که کلیات تشکیل چنین صندوقی درست و مورد توافق مجلس نیز هست، اما توقف ناگهانی طرح هایی هم چون مسکن مهر ور فتن به سمت این صندوق اقدامی آرمانی و نادرست است.
رضایی کوچی با ابراز نگرانی از وضعیت بازار مسکن با رویه در پیش گرفته شده، گفت: با توقف مسکن مهر در آینده نزدیک شاهد قیمت های غیر واقعی در عرصه مسکن خواهیم بود.
این نماینده مردم در مجلس نهم تاکید کرد: دولت یازدهم با این نگاه به دنبال توقف مسکن مهر است که باید به طور کامل این دست از پروژه ها به دست بخش خصوصی داده شود که این مقوله نیز در کوتاه مدت به هیچ وجه عملی نیست و باید این دست از اقدامات در دراز مدت انجام شود.
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، عضو کمیسیون عمران مجلس در خاتمه تصریح کرد:دولت یازدهم به جای توقف مسکن مهر باید ایرادات آن را بر طرف کند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet