خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/08/12 06:49:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حیدرپور:

شعار مرگ بر آمریکا جزء شعارهای اصلی مبارزه با استکبار باقی خواهد ماند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مردم توجهی به حرف های سطحی و غیرکارشناسی نمی کنند، شعار مرگ بر آمریکا جز شعارهای اصلی مبارزه با استکبار باقی خواهد ماند.
شعار مرگ بر آمریکا جزء شعارهای اصلی مبارزه با استکبار باقی خواهد ماند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مردم توجهی به حرف های سطحی و غیرکارشناسی نمی کنند، شعار مرگ بر آمریکا جز شعارهای اصلی مبارزه با استکبار باقی خواهد ماند. https://cdn.icana.ir/d/019/43363.jpg شعار,مرگ,بر,آمریکا,جزء,شعارهای,اصلی,مبارزه,با,استکبار,باقی,خواهد,ماند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عوض حیدرپور عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه 13 آبان امسال همچون سالهای گذشته پرشور برگزار خواهد شد، گفت: موضع گیری ها و اظهارنظرهای اخیر مقامات آمریکایی نسبت به جمهوری اسلامی ایران و ملت کشورمان نه تنها در اراده ملت برای برگزاری روز ملی مبارزه با استکبار جهانی تاثیر منفی نخواهد داشت بلکه اراده ملت را بیشتر خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه امام (ره) تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان 58 را انقلابی بزرگتر از انقلاب اول دانست، عنوان کرد: از همان ابتدای این حرکت دانشجویی مردم از آن پشتیبانی کردند و این روحیه هنوز در بین ملت وجود دارد.
این نماینده مجلس افزود: ملت ایران از سال 58 تا به امروز هر سال پرشورتر از قبل در مراسم مبارزه با استکبار جهانی شرکت کرده و شعار مرگ بر آمریکا را سر دادند؛ در 13 آبان امسال نیز ملت به طور جدی در راهپیمایی شرکت کرده و این شعار را که جزءشعارهای اصلی مبارزه با استکبار است، سر خواهند داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، عضو کمیسیون امنیت ملی یادآور شد: مردم برای حفظ انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران به وظیفه خود عمل کرده و توجهی به حرف های سطحی و غیرکارشناسی نمی کند بنابراین شعار مرگ بر آمریکا جزء شعارهای اصلی مبارزه با استکبار باقی خواهد ماند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet