خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1392/08/11 14:52:43
سرویس اقتصادی
هاشمی:

طرح ‌جایگزین مسکن مهر در دولت دردست بررسی‌ است

رییس کمیسیون عمران مجلس، گفت: طرح‌های جدیدی همچون مسکن اجتماعی و غیره، از طرف وزارت راه و شهرسازی مطرح شده که می‌تواند جایگزینی برای پروژه مسکن مهر باشد که امیدواریم چنین طرح‌هایی نیز موثر واقع شود.
طرح ‌جایگزین مسکن مهر در دولت دردست بررسی‌ است رییس کمیسیون عمران مجلس، گفت: طرح‌های جدیدی همچون مسکن اجتماعی و غیره، از طرف وزارت راه و شهرسازی مطرح شده که می‌تواند جایگزینی برای پروژه مسکن مهر باشد که امیدواریم چنین طرح‌هایی نیز موثر واقع شود. https://cdn.icana.ir/d/019/42836.jpg طرح,‌جایگزین,مسکن,مهر,در,دولت,دردست,بررسی‌,است Icana

سید مهدی هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در پاسخ به این پرسش که طرح جدید وزارت راه و شهرسازی که قرار است جایگزینی برای مسکن مهر باشد، چیست؟ گفت: طرح جایگزین مسکن مهر در وزارت راه و شهرسازی در حال مطالعه و جمع بندی بوده و تا این موارد به طور مشخص بررسی نشود نمی‌توان از آن سخنی به میان آورد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، افزود: طرح‌های جدیدی همچون مسکن اجتماعی و غیره، از طرف وزارت راه و شهرسازی مطرح شده که می‌تواند جایگزینی برای پروژه مسکن مهر باشد که امیدواریم چنین طرح‌هایی نیز موثر واقع شود.

وی تصریح کرد: هر طرحی که بتواند در تولید مسکن و حمایت و پشتیبانی مستقیم در صنعت ساختمان نقش اساسی ایفا کند، مورد حمایت مجلس و اعضای کمیسیون عمران قرار خواهد گرفت.

رییس کمیسیون عمران مجلس، در خصوص اینکه گفته می‌شود مسکن مهر تورم موجود در کشور را افزایش داده است، خاطر نشان کرد: به هرحال به نظر می‌رسد این اظهارات نیز نظرات شخصی افراد بوده، اما بنده هیچگونه مستنداتی تاکنون در مورد این اینگونه موارد و بحث‌ها مشاهده نکرده‌ام.

در جلسه اخیر هیئت وزیران، دولت وزاری امور اقتصادی و دارایی، نیرو، راه و شهرسازی و رئیس کل بانک مرکزی را موظف کرد که جهت آگاهی شهروندان از آثار کلان طرح مسکن مهر از جمله آثار تورمی که به بار آورده و تعهدات فاقد منابعی که برای دولت یازدهم مشکلات فراوانی را ایجاد کرده است، اطلاعات لازم را در اختیار مردم قرار دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet